• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

İnceleme Keep Talking and Nobody Explodes Oyun İncelemesi

BUYRAK

Standart Üye

İtibar Puanı:

155


Keep Talking and Nobody Explodes Oyun İncelemesi

Küçük oyunlarla keyifli zamanlar geçirmeyi bilen kullanıcıların Keep Talking and Nobody Explodes oyununa muhakkak bakmaları gerekiyor. Genel olarak tek başına oynandığında herhangi bir keyif vermeyen bu oyunun bir parti aracı olduğu söylenirse yanış bir yorumda bulunulmamış olunur. Keep Talking and Nobody Explodes oyunu içerisinde heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yaşamaya başlamak an meselesi olarak tabir edilebilecektir. Keep Talking and Nobody Explodes oyunu genel anlamda bir bombayı imha etmek üzerine kurulu bir uygulama olarak ifade edilebilecektir. Belli bir kılavuzun yanınızdakine verilmesiyle beraber; sizi yönlendirmeleri hem panik hem heyecan hem de komedi unsurlarını bir arada tutabilecek potansiyele sahiptir.

Keep Talking and Nobody Explodes oyunun en başında oyuncuların önüne geri sayımı başlayan bir bomba gelecektir. Bu bombayı talimatı izleyerek imha etmeniz istenecektir. Her biri farklı oyunları içeren ve üç farklı zorluk seviyesi bulunan Keep Talking and Nobody Explodes adlı oyun içerisinde genel olarak keyif alabilmek de mümkün olabilecektir. Bir kişi bombayı imha etmek üzerine uğraş verirken; diğerlerinin talimatları iletmeleri keyifli bir zaman geçirme aracı olarak da bu oyunun yer aldığını söyleyebilecektir. Keep Talking and Nobody Explodes adlı oyun bu yüzden arkadaş toplantılarında ideal bir kaynaşma aracı olarak da kullanılabilecek tipte bir oyun olarak ifade edilebilecektir.

Keep Talking and Nobody Explodes adlı oyunda oyunu satın alarak indiren kişinin; oyun kılavuzunu arkadaşlarına iletmek gibi bir zoraki durumu söz konusu olarak görülebiliyor. Tek başına keyif alınmasının daha da zor olduğu bu oyunda beraber hareket etmek her zaman daha da etkili bir oyunun ortaya çıkmasını sağlayabilecektir. Keep Talking and Nobody Explodes adlı oyun farklı mod ve modlüllerle bezenmiş olup; tüm kullanıcıların keyifli zaman dilimlerine dahil olmalarında da etkilidir.

Keep Talking and Nobody Explodes oyunu içerisinde seviye geçtikçe var olan bombaların daha zor ve zamanın da daha kısa olduğu söylenebiliyor. Böylelikle daha heyecanlı ve daha panik havasının hakim olduğu bir oyun olarak da ifade edilebiliyor.

Sistem Gereksinimleri
Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 1.5 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB DirectX 9 or higher
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Oyun Fragmanı
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst