Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Optimize M3 Paket

FivemTurkey Çevrim dışı

FivemTurkey 

moderatör
23 Tem 2021
430
391
Diyarbakır
Herkeze Merhaba Arkadaşlar Yeni Çıkardığım M3 Paketimi Tanıtmak İsterim Sizlere

İsmim Berk 19 yaşındayım Bu ortamda ELimden geleni yapmaya çalışıyorum az buçuk tanınıyorum Daha güzel yerlere gelebilmek için çabalıyorum

Paketimi Satın Alan Kişilere Müşteri Değilde Abi-Kardeş Gözüyle Bakıyorum Bu Sayede arkadaşlık muhabbetlik Kurmuş Oluyorum Lütfen Almak isteyen Gelipte paket sat gibi atarlı Konuşmasın. Benden insanlar hizmet alıyorlar Ve ben her türlü ilgilenmeye çalışıyorum elimden geldiğince herşeye Bakıcam
Referans Sunucular:
☑ Referanslar

☑ Orion Roleplay

Oni Roleplay

☑ Vatan Roleplay

☑ Legendary Roleplay

☑ Ness Roleplay

☑ Noxus Roleplay

Holly Roleplay
📌📌 Meslekler 📌📌

📌 Kasap Mesleği

📌 Adalet Bakanlığı

📌 BurgerShot Mesleği

📌 Elektrik Mesleği

📌 Tır Şöförlüğü

📌 Otobüs Şöförlüğü

📌 Balıkçı Mesleği

📌Çöpçülük Mesleği

📌 Temizlikçi Mesleği

📌 Mekanik Mesleği

📌 Terzi Mesleği

📌 Maden Mesleği

📌 Oduncu Mesleği

📌Sheriff Mesleği

📌Ems Mesleği
👮‍♂️👮‍♂️ LSPD 👮‍♂️👮‍♂️

👮‍♂️Yeni Çıkan Gabz_mrpd Kullanıyoruz

👮‍♂️ Gsr Testi Ve en Güncel Mdt Tablet

👮‍♂️ Bodycam Scripti

👮‍♂️ Gelişmiş İhbar Sistemi

👮‍♂️ Scam ile kameralara Erişme

👮‍♂️ Kaliteli Fps Düşürmeyen Lpsd Araçları

👮‍♂️ Hapis Menüsü Çoğu sunucuda Yok Hapise Atabilirsiniz Yada Çıkarabilirisiniz.

👮‍♂️
Kanıt Analiz Sistemi

💎💎 Soygunlar💎💎

💎 Kapı eritmeli, hack sistemli Büyük Pasifik Bankası soygunu
💎 Vezne Soygunu
💎 Kuyumcu soygunu
💎 Ölüm riskli ev soygunu
💎 Maymuncuklu yazarkasa soygunu (Soygunların Bazıları İçin Malzeme Gereklidir Buda Gerçekcilik Katıyor Arkadaşlar)

🌙🌙 Drug Sistemi 🌙🌙

ARKADAŞLAR ARTIK KLASİKLEŞMİŞ ESKİ TOPLAMA SİSTEMLERİ BİTTİ SİZ KENDİNİZ YAPIYORSUNUZ

🌙 4 aşamalı, sorulu ve ölüm riskli Meth Soruları doğru bilemezseniz duman çıkıyor ve zehirleniyorsunuz.

🌙 Toprağa ekmeli, animasyonlu Kenevir

🌙 Köşe Tutma

🚀🚀 Scriptler 🚀🚀

🚀 Herkeze Merhaba İlk başta yine galeri sistemi ile başlamak isterim sunucuda galerici var iken galeri sistemi aktif olmaz galerici yok iken aktif olur

🚀 Haritada Görüntü Kirliliği olmasın diye satın alınabilir evleri açıp kapayabileceğiniz bir yer var 70 Tane Satın Alınabilir Ev vardır. /eval /evgir /evfiyat /evanahtar ver komutlarını kullanabilirisinz evi
sadece emlakçı alabilir.emlakçıda kişiye satar

🚀 Türkiyede Tek Olan Garaj Sistemi Auto Parking

🚀 Gİzli Craft Sistemi

🚀 Awm Vardır Ordan Megamall dan eşya alabilir,Kıyafetçi Den kıyafetlerinizi yapabilirisiniz

🚀 Teknoloji Marketi Vardır Ordan Elektronik aletleri alabilirsiniz

🚀 Ağırlıklar Ayarlanmış Bagaj ve torpido ayarlanmış tır

🚀 Girişte Rastgele Oda veren Motel sistemi Vardır

🚀 Düşük sistemli Bilgisayarlar bile rahat birşekilde 80 fps yi görebiliyor

🚀 Optimize Scriptler Şimdi şöyle anlatayım Scriptler Uzaklaştığınız zaman E basma yerleri Devre dışı kalıyor ve resmon değeri düşüyor Fps nizinde Yüksek olması Bu nedende Çoğu scriptler Uzaklaştığınız zaman devre dışı Kalır Yakınlığa bağlı çalışır

🚀 /yolyardim İle araçlarınızı Tamir Ettirebilirsiniz.

🚀 Yeni çıkan hastane vardır Heryeri türkçe En küçük detayı bile kapılarda açınız gibi yada plastik cerrahi gibi yazılar bulunmaktadır

🚀 Kaliteli Taco Sistemi

🚀 İsteğe Özel eklenen 3gblik kıyafet Paketi

🚀 Bütün Makinalarda Çalışır windows r2012 dahildir.

🚀 Ayarlanabilir Npc sistemi Vardır Ben Sadece yayalara izin verdim Siz istediğinizi Yapabilirsiniz Köşetut sistemi İçin kalsın

🚀Yeni Crew Phone Vardır Uber borsa Youtube Gibi Farklı Sistemler Vardır.

🚀 Yeni Güncel Banka /atm sistemlidir.

🚀 Bagaj gir +300 animasyon en güncel f3 menü Tasarımı Her mesleğe Uyarlıdır. Yeni /hud ile ayarlanabilir Hud Toptancı Sistemi Vardır Tavuk,Maden,Odun,Balık,kıyafet Gibi eşyaları Ona satıyorsunuz.

🚀 Craft Sistemi ile Silah Üretebilirsiniz

🚀 Paketin Yapımında MustafaBrave `in Çok yardımı Olmuştur çoğu script ona Aittir İzin Alarak Kullanılmıştır.

💎💎 İletişim 💎💎

💎Discord Üzerinden Bana Ulaşabilirsiniz CİA#5619

💎Paketimin Herşeyini Optimize Ettim Arkadaşlar

💎Nasıl Ettin Diye soranlar Olucaktır Şimdi Arkadaşlar Scriptler Yakınlığa Bağlı Çalışıyor

💎Mesela Galeri , Galeride E basma yeri uzaktan gözükmez çünkü oyuncular uzakta iken devre dışı Kalır Yakında İken devreye girer belirli bir alan içine girerseniz çalışır bu sayedede fps Optimizasyonu Yapmış Oluruz.

💎Citizen Wait Süreleri Düzenlenmiştir

💎Pakette Düşük bir bilgisayar 70 -80 fps gibi rakamlar Görüyor Arkadaşlar

💎İlk 3 Satın Alımda İndirim Yapıyorum

💎 Pek fazla Uzatmak İstemedim Daha detaylar için bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)