Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

YAPILACAK ROLLER İÇİN OLUŞUMUMUZA OYUNCULAR ARIYORUZ .

A Çevrim dışı
12 Şub 2022
1
0
╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ๑۩۩๑ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╗
║ 𝓣𝓗𝓔 𝓗𝓞𝓤𝓢𝓔
║ ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈
║ Öncelikle Hepinize Merhaba Saygıdeğer Dostlarım , Benim Adım Atilla Han , The House Şirketinin Kurucusu Ve Aile Büyüğüyüm , Sizlere Bu Yazıyı Yazmamdaki En Büyük Amaç Girecek Olduğunuz Şirketin Ne Kadar Disiplinli Ve Tehlikeli Olduğunu Bilmeniz İçindir . Şirketimiz 13 Kasım 1982 Yılında Narin Şahsuvaroğlu Tarafından Kurulmuştur . Hayat Boyu Amaçladığımız Tek Şey İnsanların Yüzünü Güldürmek Olmuştur . Biz The House Olarak Muhimmat , Ticaret , Galeri , Alım Satım İşleri Yapan Bir Şirketiz . 2006 Yılında Narin Bey Aramızdan Ayrıldığı İçin Atilla Bey Yönetimi Ele Almıştır .
║ Şirketimizin Yapmış Olduğu Meslek Branşları ;
║ * Araç Alım Satım
║ * Mühimmat Üretim Ve Satım
║ * Lojistik
║ * Emlak
║ * Tuning Shop
║Tabi Ki Birde Diğer Yüzümüz Mevcut :)
║Şirket Olarak Kendimize Karanlığın Efendisi Diyoruz , Aklınıza Ne Kadar Kötü Şey Varsa Bizde Bulabilirsiniz ...
║ * Organ Kaçakçılığı
║ * Esrar Üretimi Ve Satışı
║ * Şarap Üretim Ve Satışı
║ * Kadın Pazarama
║ * Çalıntı Araba Parçaları Alım Ve Satım
║ * Mekan İşletmeciliği
║ * Kara Para Aklama
║ * İllegal Mekanik Yönetimi
║ Gördüğünüz Üzere Şirketimiz Son Derece Melek Yüzlü Şeytan Şekinde Çalışmaktadır . Eğer Sizde Bizlerden Biri Olmak İsterseniz Takım Elbise Getirmeyi Unutmayın , Zira Atilla Bey ' in Size Kötü Bakmasını İstemeyiz . Saygılarımızla ## The House
║ ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈
║ 𝓣𝓗𝓔 𝓗𝓞𝓤𝓢𝓔
╚─────────────── •✧✧• ────────────────╝
Bu Kadar Mı Tabikide Değil :)
  1. The House
  2. * Saygılı Ve Düzenli Bir Ekip .
  3. * Sosyal RP .
  4. * Ekibimize Girmek İçin +17 Yaş Ve Minimum 400 Saatiniz Bulunmalıdır .
  5. * Ekibimizde Fivem , Valorant , Pubg Mobile , Vs. Oyunlar Oynanmaktadır .
  6. * The House Holding Saman Altından Su Yürütme Şeklinde Çalışmaktadır , Yani Kullandığınız Kelimelere Ve Üsluplara Çok Dikkat Etmelisiniz.
  7. * Oluşumumuzda Hiçbir Şekilde Ezen Veya Ezilen Taraf Mantığı Yoktur Patronumuz Atilla Bey Silah Kullanmak Yerine Konuşmayı Sevdiğinden Dolayı Ona Rahatça Başınızdan Gelen Olayları Anlatabilirsiniz
  8. * Oluşumuzda Hiçbir Şekilde Kadın Erkek Üstünlüğü Yoktur , İnsan İnsandır Mantığı İle Hareket Etmekteyiz .
  9. * Oluşumumuzda Kesinlikle Ve Kesinlikle Takım Elbise Şarttır , Bilindiği Üzere The House Adına İş Yapacağınız İçin Saygıya Ve Düzene Çok Önem Vermelisiniz .
  10. * Saygılarımla ( Atilla Han )

𝓣𝓗𝓔 𝓗𝓞𝓤𝓢𝓔

Şirketimizle Kesinlikle Racon Kesmek Veya Boş Yere Millete Silah Sıkmak Yasaktır , Ama Bu Tabi Ki Sonsuza Kadar Silah Sıkmayacaksınız Anlamına Gelmez , Bize Yanlış Yapan Olursa Tabi Ki Atilla Bey ' in Komutuyla Delik Deşik Edebilirsiniz . :)

Ekli dosyalar

• 5ea96861-efd9-47b8-ba78-fef7b02db1ea.jpg
    5ea96861-efd9-47b8-ba78-fef7b02db1ea.jpg
    479.2 KB · Görüntüleme: 0

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)