Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sunucu Tanitim ONİ ROLEPLAY / ESKİ FİVEM ORTAMI / PAY TO WIN YOK / ADMIN POWER YOK

  • Konbuyu başlatanRipper
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 66
Ripper Çevrim dışı

Ripper

üye
8 Kas 2023
1
0
BİZ KİMİZ VE NEDEN BURDAYIZ?
11 Kasım 2023
'de açılacak olan sunucumuzda FiveM aleminde yıllardır deneyimi olan yetkili ekibimiz ile birlikte, size kaliteli ve özenli rol deneyimi yaşatmak isteyen bir sunucuyuz. Sunucumuzda Yetkililer IC yetki kullanmadan, size sadece güzel rol pasları yaşatmayı hedeflemektedir. Sunucumuzun amacı tamamen eski RP ortamını geri sağlayarak, güçlü ve kaliteli roller çevirmek. Keyifli bir rol deneyimi için hep birlikte burada sizin için çalışıyoruz. Sunucumuz Hard RP üzerine kurulmuştur ve roller Hard RP gidişatında olacaktır. Oni RP yetkili ekibi olarak Hard RP deneyimini en güzel yerlere taşıyıp, eski FiveM deneyimini tekrardan birlikte yaşamayı hedefliyoruz. Hep birlikte gerçekleştireceğimiz kaliteli roller ile birlikte, yönetim ekibi tarafından oyuncularımızın herhangi bir haksızlık durumuna uğramalarına tahammül etmeyeceğiz . Buradaki amacımız herhangi bir çıkar mantığı olmadan, kaliteli rol zevkini oyuncularımıza taşımaktır. Rol içerisinde olacak kural ihlalleri dikkate alınıp, kural ihlaline sebep olacak durum üzerinden gerekli yaptırımlar uygulanacaktır. Aramıza katıldığınız ve bu zorlu serüvende bizimle olduğunuz için teşekkür eder ve keyifli roller dileriz. Discord sunucumuza buradan ulaşabilirsiniz. Benimle iletişime girip grup ve ekip alımları konusunda konuşabilirsiniz. jtr2904

Onirppp

SUNUCUYA GİREBİLMEK İÇİN NE YAPMALIYIM?
Bizimle yapacağınız sesli mülakat ile Whitelist alabilirsiniz. Sunucumuz 17+ bir sunucudur. Sunucuda önceliğimiz güzel ve keyifli bir rol deneyimidir.
Oni Roleplay ailesi olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sunucumuz Hakkında; Sosyal Rp olarak Hard kurallarla birlikte dönen sunucumuzda; baron, kartel, aile gibi rollere izin verilmemektedir. Çoğu sunucunun yaptığı "Bağışçı Kayırma" kalıbına karşıt yönetim ekibimiz, eşsiz scriptler, hızlı / ilgili / adaletli ve tecrübeli yetkililerimiz, samimi IC / OOC ortamı bulunan sunucumuza hepiniz davetlisiniz.
GaleriHastaneHudvegarajIskeleNalburvekampPinkcagemotelSosyalalanlarOyunsalonu
 
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)