Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

Monarch Ailesi Ekip Üyelerini Arıyor.

B Çevrim dışı
4 Ocak 2023
3
0
CachedImageEkibimin Tanıtımı:
Ekibimiz hard tabanlı olarak aile rolü yapan bir ekiptir. Ekibimiz içerisinde radikal kararlar ve organizasyonlar haricinde ağır bir otoriterlik söz konusu değildir. Ekibim LSPD’den illegale geçiş yaptığından sebep düzeni ve sistematikliği illegal anlamda yapmak isteyen bir ekiptir. Ekibimizin öncelikli olarak vizyonu fivemde rol yapmak olsa da ekibimizin fivem haricinde faaliyetleri de mevcuttur ve daha da yenileri mevcut olacaktır. IC anlamda ailemizin mekaniği ve malikanesi mevcut. Hali hazırda silah market alma planımız da bulunmakta.

Üye Olacaklardan Beklentim:
Aktif olarak 17 kişilik bir ekibiz ve oynadığımıx sunucu olan BORP’ta üst üye sınırı 30. Bu sebeple gelecek veya gelmeyi isteyecek arkadaşların aktifliği yüksek olmalı. IC’de söz konusu olacak kural ve planlara ayak uydurup düzen bozmamalı. Ek olarak ekipçe özveri verildiğinde herkesten istediğim gibi özveri verenlerin içinde olup yeri geldiğinde kısa süreli de olsa farm vb. gibi durumların içinde sorumluluk almalı. Ek olarak aşağıya linkini koyacağım discord sunucumuzda bulunan kuralları okuyup onaylamalı ve zorunlu olan kanalları aktif olarak kullanmalı.


Genel anlamda ekibimin kabataslak özellikleri ve gelmek isteyen arkadaşlardan beklentilerim yukarıdaki gibidir. İletişim için:

veya
batu#8888
 
Hasanemirm Çevrim dışı
11 Mar 2023
19
0
𝐄𝐥𝐞𝐠𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐑𝐨𝐥𝐞𝐩𝐥𝐚𝐲
-Kaliteli Roleplay İçin En Güzel Sunucudur
-Adaletli Yönetim Ekibi
-Yüksek Fps Sistemi
Discord:
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Benzer konular