Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sunucu Tanitim L.A. Underworld V1.1 | NEAR REALİTY

H Çevrim dışı
7 Eyl 2023
1
0
fbanner.png


AÇILIŞ : EYLÜL ORTASI YA DA EKİM AYININ BAŞI
BAŞVURULAR : AKTİF

Merhaba, LA Underworld Roleplay sunucusu hakkinda birkaç bildirge paylaşmak istiyorum. Sunucunun Faction kısmı 2013 SAMP girişli illegal tabanlı oyuncular tarafından oyuncular için geliştirildi. Bu geliştirilme sürecinde tüm rolsel eklentiler olabildiğince Realite'ye entegre edildi.

UnderWorld LA, Oyuncular tarafından suç oluşumunun arttığı şehrin bazı bölgelerinde bir suç örgütü kurmalarına izin vermeyi planlarken, şehrin kuzeybatı kısmına (Faction Oyuncularının bir farkının(bir değişikliğinin/değerinin) olması için) Kum,sahil,viski gibi zengin bir yaşam tarzı benimsemek isteyen illegal oyuncuları beraberinde destekledi.Böylelikle şehrin kuzeybatı kısmında normal bir yaşam süregelirken,çetelerin üstünlük sağladığı bölgelerde kirli bir yaşam süregelebilecek. Elbette tüm bu bahsettiklerimizi scriptlerimizle destekledik.Türkiye'de neredeyse hiçbir yerde göremeyeceğiniz illegal scriptler ile aşamaları tamamlayarak gerçekten karakterinizin ortaya bir şeyler koymasını sağlayabileceksiniz. Artık gerçekten silahınızı bir çantada taşıyabilir, istediğiniz yerden evinizi satın alabilirsiniz.Şehirdeki tüm evler satın alınabilir durumda. Ayrıca UnderWorld bünyesinde bulundurduğu 287 scriptin hiçbirinden hata almıyor ve size düzgün bir roleplay ortamı sunuyor! UnderWorld LA Kıyafet paketi olarak tüm paketlerdeki en güzel kıyafetleri ayıklayarak siz değerli oyuncularımızla buluşturuyor ve bunları yüksek derecede optimize ediyoruz!

UnderWorld LA size uzun ve deneyim sahibi olacağınız bir roleplay ortamı kuruyor. Bu sunucuda karşı karşıya kalacağınız polis istasyonları karşınıza çıkan ufak birer yan görev değil gerçek birer otorite sahibi devlet gücü olarak karşınıza çıkıyor. Sunucu içerisinde yapacağınız en küçük illegal rolü dahi planlı ve programlı yapmak zorundasınız. Yapacağınız her illegal aktivitenin bir sonucu olduğunu ve Kolluk Kuvvetlerinin her zaman size kolaylık sağlamayacağının farkında olmanız gerekmekte. Eğer illegalinizi gerçekten yer altından götürmeyi başaramıyorsanız hapishanenin bir yerlisi olabilirsiniz. LA UnderWorld tüm ilerleyişi oyun içerisinde benimsiyor ve kabul ediyor. A-Z'ye yapılması mantıklı olan tüm rolleri destekliyor.

Kaliteli ve oturmuş rol yapısına sahip sunucumuza çeşitli illegal ve faction yapmak isteyen küçük gruplardan oluşan, ekip ve rol yapılarıyla çeşitli fikirleri olup bunları bizimle rolde paylaşacak arkadaşlara ihtiyacımız var.
PGTA51564064289.jpg
image.png
image.png
image.png

image.png
image.png

3luvovox.png
image_9.png
image.png
vovoxst.png
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)