Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

HORIZON ROLEPLAY | LSPD-EMS-GANG ALIMLARI | DİSCORD.GG/62G5BDQNQX

Horizon

üye
Bilgiler
Katılım
24 Ağu 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
1
Çevrimiçi zaman
20saniye
Konum
Maltepe

İtibar Puanı:

Yöneticileri Kim ?
Yöneticileri uzun zamandır birlikte olan ve severek oyun oynayan,çoğu serverda birlikte yer almış, çoğu kitleyi tanımış bir arkadaş grubu.

Neden Biz ?
Bir çok sunucuyu ve insanı tanıyıp tecrübe edinmiş olan biz Horizon Roleplay kadrosu, sizlere ve isteklerinize nasıl hizmet sağlayacağını biliyor ve bunun üzerine çalışmalarına devam ediyor.

Sunucu Türü Nedir ? / Ekonomisi Ne durumda ?
Sunucumuz HardRP üzerine kurulu olup insanları sıkmadan, farma yatkın olmayıp "Sosyal rolün ve "GunRp"nin tadında ve yerinde olacak şekilde ayarlanmıştır.

Sunucumuz çete ağırlıklı mı ?
Hayır, sunucumuzun amacı tüm rolleri dengelemek ve sosyal rolü doruklarına kadar yaşatmaktır. Aile, mafya ve baron gibi rolleri sunucumuzda planlamadık. Çete rolleri de tadında olacak şekilde desteklenecektir.

Sunucuda Özenti / Türk karakterler bulunacak mı ?
Hayır,sunucumuzda kesinlikle özenti karakterlere yer bulunmamakta. Türk karakterler sayısı fazla abartıya kaçmayacak şekilde ve gereğinden fazla absürt olmayacak şekilde izin verilecektir.

Genel Olarak...
Hard Roleplay seviyesinde olan sunucumuz Horizon Roleplay siz oyuncularına sosyal rol yapabileceği ortamlar tanımaktadır. İyisinden vasatına bir çok bilgisayarda yüksek FPS'e ulaştık. Medium-hard ekonomimiz ile paranızın değerini hissedeceksiniz. Aile, mafya, baron ve kartel gibi roller sunucumuzda planlanmamıştır. Los Santos'un kendi çeteleri ve dozunda izin verilen, kurallara tabi tutulan custom çeteleri sunucumuzda görmek istiyoruz. Bir çok olaya etkileşimli f3 menü, güncel ve farklı soygunlar, mesleklere ve çetelere ait craft sistemleri, birbirinden farklı legal ve illegal scriptler ile oyuncularımıza güncel bir sunucu deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

---- 25.08.2021 Açılış Tarihi ----40000.png10000.png30000.png20000.png
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Bitcoin Fiyatları

Tema düzenleyici