Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sunucu Tanitim ELYSTRA ROLEPLAY | KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ!

bedoflex Çevrim dışı
16 Kas 2023
1
0
ELYSTRA ROLEPLAY

Geldiğimiz nokta itibari ile whitelist alımlarımıza yeni kriterler ekleyerek mülakatları zorlaştırdık. Böylece en üst düzey kaliteli rol yapan oyuncuları barındırma isteğimizde ısrarcıyız. Tercihimiz artık kesinlikle FiveM tecrübesi fazla olan ve rolünü olgun yapan kişileri almaktayız, yapılan mülakattan başarıyla geçen oyuncuları sunucumuza almaktayız. Biz bunları yaparken tüm desteğini bizden hiç bir şekilde esirgemeyen ve en iyi hizmeti sağlamaya çalışan tüm Elystra Roleplay Yetkili Ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Yetkili ekibimizi en iyi hâle getiriyoruz ve oyuncularımıza en iyi desteği sunmaya çalışıyoruz. Bir oyuncunun destek talebini maksimum 15 dakika içerisinde çözümleme stratejimiz ile oyuncuya en hızlı çözümü sunan nadir sunuculardan olduğumuzu düşünüyoruz.

Sırada ki hedefimiz nedir?
Benim düzenlediğim ve komple baştan sona fixlediğim paketi sunucumuza kurduk ve online sayımızı akşam 20:00 - 00:00 saatleri arasında +60 online üzerine çıkarmayı planlıyoruz. Aynı zaman da Elystra Roleplay adının tamami ile rol üzerine kurulu bir sunucu olduğunu herkese empoze etmeye çalışırken belirlediğimiz strateji her türlü rolleri desteklemeye çalışarak sunucuya katkısı olacak olan oyuncu projelerine hem script hem de oyun içi yetkili bakımından her türlü desteği esirgememektir.


Hangi alanlarda açığımız var?
Legal&İllegallere Alımlarımız Açıktır.

Hakkını vererek yapabilen tamamiyle konseptine konsantre olup sunucunun çete&aile tarafındaki eksikliği giderebilecek bir ekip açığımız mevcut.

Şimdiki hedefimiz ise tüm zaman skalasında full çekebilmek. Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

"Bu sunucuya mı girsem?"
Bir sunucuya başlamadan önce neye dikkat ettiğinizi biliyoruz ve bu konuda bizden daha iyi analiz yapan ve bu analizler sonucunda çözümler üretebilecek başka bir ekip olamayacağını biliyoruz.

İddialıyız, çünkü en iyisiyiz.

Bütün FiveM sunucuları aynıdır, farklılaştıran ne?
Bütün roleplay sunucularının geneli neredeyse aynı. Peki bunu farklılaştıran durum ne? Hepimizin bildiği yada farkında olmasa da kaçınılmaz bir gerçek olan yönetim ekibidir. Bir sunucuyu farklı kılan tamamen yönetim ekibidir, önemli olan sizin hangi sunucuda oynadığınız değil; o sunucuda oynarken sorunlarınızı 1'e'1 sıkılmadan, yorulmadan dinleyip bunun için çözümler üreten kendi sorunuymuş gibi uğraşacak bir yetkili olmasıdır.

FPS konusunda garanti veriyoruz, alabileceğiniz en yüksek FPS'i bu sunucuda alacaksınız.

Makine Özellikleri:

Ryzen Threadripper 3960X
32 GB DDR4 Ram
12CPU
2048 Kişilik kapasite.
1 Resmon

Bilinmesi gereken basit detayları verelim;

Legal Birim Alımlarımız Açıktır.

İllegal Oluşum Alımlarımız Açıktır.

Founder: berat_mokar
Co-Founder: f4kor4ll
Developer: bedoflex

discord adresimize buyrun!

ELYSTRA ROLEPLAY - KALITE TESADUF DEGILDIR
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Benzer konular