Hoş Geldin FiveM Turkey - Türkiye nin ilk Fivem Forumu | Fivem Türk | Fivem Forum

Fivemturkey.com'un kuruluş amacı türkiyede bulunan en iyi sunucuları ve fivem ile ilgisi olan kişileri bir arada tek çatı altında toplamaktır. Fivem forum...

Soru Sorun ?

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın kaynaklar yükleyin indirin

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun :)

iletişim

Forum Yetkili alimi vardir .ilgilenenler pm ile iletişime gecsin tıkla git

eleVen Roleplay 1.0

Bilgiler
Katılım
23 Tem 2021
Mesajlar
430
Tepkime puanı
36
Konum
Diyarbakır
eleVen Roleplay Nedir?

eleVen Roleplay, FiveM'de rol yapmayı seven bir grup arkadaşın hayalleri sonucu ortaya çıktı. Her birimiz işin oyuncu tarafından geldiğimiz için önceliğimiz oyuncuların hem kaliteli rol ortamımızın keyfini sürmesi hem de oyundan olabildiğince zevk alması. Sunucu içerisinde yapılacak rollerde "Arcade-Hard RP" nin dengelenmiş bir karışımını deneyimleyeceksiniz.

-eleVen Roleplay 2021 yılının Los Santos'unda geçer. Los Santos, Amerika Birleşik Devletleri'nin hayali bir ada-eyaletidir. Amerika Birleşik Devletleri'nden vize alamayacak herhangi bir karakter kabul edilmeyecektir. Müslüman veya Türk karakter rolleri için detaylı bir karakter hikayesi ile izin alınması gerekecektir. Rol içerisinde arapça kelimeler kullanmak yasaktır.
-Her karakterin hikayesine ve karakter gelişimine dikkat edilecektir. Rolleriniz ve karakterleriniz değerlendirilirken Hard RP kurallarına uymanız beklenirken, işin çatışmalar, kovalamacalar vb. kısımlarında ise alınan zevki arttırmak adına Arcade RP kuralları gözetilecektir.
-Los Santos'ta bulunan departmanlar (LSMS,LSPD,BCSO vb.) ve yalnızca Los Santos veya GTA evreninde bulunan çetelerin rollerine izin verilecektir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8