EKİP ARIYORUZ ÇETE, LSPD

23 Tem 2021
430
68
Diyarbakır

İtibar Puanı:

Merhaba,

Sunucumuz yeni açılacaktır gang ve pd ağırlıklı olacaktır.

Yetkili ekibimiz 20+ yaş üstü, profesyonel ve bilgili kişilerden oluşmaktadır, Sizlerin sorunları için her daim ilgilenecektir.

Discord Adresim: ! ؁#0022Merhabalar öncelikle, yeni projemiz olan paketimize geliştirmeler yapmaktayız. hurtyV tahmini açılış günümüz belirlenmiştir. Çarşamba akşamı 21:00'da açmayı planlıyoruz. Sunucumuz gang üzerine olacaktır, sadece lspd ve gang sivil'de olabilir. Türk ve türk isim ve rolleri vb. Yasaktır!! Paketimiz fix, bir şekilde sizleri karşılayacaktır. Her hangi bir bug aksam sorunu vs. Olmayacağına güvenebilirsiniz. Sunucunun mantığı, south side'da yürüyecektir. Aramız'da yine sosyal roller olacaktır, ve çeşitli etkinlikler'de olacaktır. Bu konular hakkında, daha fazla bilgilendirme için. Dm üzerinden yazabilirsiniz teşekkür ederiz beklediğiniz için kalite sizleri, bekliyor olacak!!

++ Ek olarak şunu diyebiliriz, ekonomi olduğundan kolay olacaktır. Game tamamıyla gerçek hayattaki, fiyatlara uyarlanmıştır. Örnek vermek gerekirse, bir silah bilmem kaç k bilmem kaç m değildir! Sunucunun mantığı hardRP'dir, her hangi bir rol hatasında vs. vb. Sunucu oyuncu hataları olursa direkt olarak kalıcı olarak uyarıyoruz. Ve sunucudan uzaklaştırma kararı alıyoruz. Hatalara göre bilginizle discord üzerinden, gereksiz perm vermemekteyiz. Sadece sözlü olarak uyarı verip kalıcı bir şekilde, aynı ihlal'de sunucudan yasaklaştırma kararı almaktayız.
 

Bunu Görüntüleyen Kullanıcılar Konu (üye: 0, ziyaretçi: 1)

Bitcoin Fiyatları