Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ÇETE EKİPLERİ İÇİN KALİTELİ ROL SUNUCUSU

chewejiartt Çevrim dışı
18 Ocak 2022
2
1
Zed Roleplay
Sunucumuz 12.02.2022 Tarihinde Açılmıştır.
Sunucumuzda +25 yaş ileri görüşlü +3k fivem saatleri olan yetkili ekibimizle karşınızdayız.
İlk Gelen +5 Kişi Üzeri 3 Adet Ekibe İstediği Modlu Araç, Meslek, Malikane Hediye Edilecektir.


DISCORDUMUZA KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Sunucumuzda aile, çete mantığı bulunmaktadır. Oluşumlar olarak sadece ekipler mevcuttur Ayrıca sunucumuzda raconsal, mafyalari, alfa ve agresif rollere yer vermemekteyiz.Bu hiç bir şekilde yapılmayacağı anlamına gelmez husumetli iki grup arasında laf sokma rollerine ve kendilerini üstün gösterme rollerine girmelerine izin vermekteyiz.


Yönetim Ve Yetkili Ekip
Yönetim ve yetkili kadrosu olarak yeni fikirlere açık ve aç bulunmaktayız. Oyuncularımızın söylediklerine değer vermekte ve önemsemekteyiz Ayrıca eleştirilere hakaret bulunmadığı sürece sonuna kadar açığız.

Sunucu Rol Durumu ve Ekonomi
Sunucumuzdaki ana hedef iletişim rollerinin, gunrp'lerin, illegal rp'lerin dışardan bakınca mükemmel görünmesini sağlamak. Bunları yapmak için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz. Sunucumuzdaki roller arcade ve fun tabanlı olup bazı kurallarımız hard rp mantığından alınmıştır. Ekonomiyi oturtmuş bulunmaktayız, orta ile zor arasında bir ekonomi modelimiz vardır.
Şehirdeki İnsanlar Bizim sunucumuzda herhangi bir şekilde kısıtlama bulunmamaktadır isteyen Müslüman rolü yapar isteyen Türk rolü Türk rolü yapacak kişiler hikayelerini zorunlu olarak yazmalıdır.

Çetelerin Rol Durumu ;
-İlk Olarak çeteler Kendi kimliklerini gizlemek zorunda eğer ki kimliklerini veya çetelerini ifşalamak gayesinde olan bir kişi var ise gerekli kanıtlarınızla bu kişiye FCK atma haklarına sahipler.

-Mahallerine giren her canlıyı vurmak zorunda değiller, gidip konuşup agresif rol sergiliyorsa ateş açabilirler. Eğer karşınızdaki kişi sizi sürekli bu şekilde forceluyorsa FCK atma hakkına sahipler. Normal bir Fear-RP rolü yapıyorsa tehdit ederek uzaklaştırılabilir.

-Tüm custom çeteler serbesttir. Örnek : O'block black disciples,Grape Street Watts Crips,52 hoovers,Bounty Hunter Watts Bloods,Lincoln park bloods

-Silah en son çare olmalıdır. Everything Isn’t Your Gun kuralına uymanız gerekmektedir. Trash talk veya brawl ile sonlanabilecek rollerde silaha veya bıçağa davranmanız o rolü retarted duruma getirecektir.

-Kıyafetleriniz ve saçlarınız çetenin kültürüne uygun olmak zorundadır. Üzeriniz mosmor veya yemyeşil olmamalıdır.
Çetelerim claimleri kullanılabilir örnek : Chicago White Sox,Watts aksesuvarları,Boston Red Sox

-Hit and Run 16-20 saniye sürmesi zorunlu olan, bir bölge içerisinde gerçekleşen ve belli bir amaca yönelik çatışma türüdür.

-Trash Talk TeamSpeak sövüşü değildir.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)