Hoş Geldin FiveM Turkey - Türkiye nin ilk Fivem Forumu | Fivem Türk | Fivem Forum

Fivemturkey.com'un kuruluş amacı türkiyede bulunan en iyi sunucuları ve fivem ile ilgisi olan kişileri bir arada tek çatı altında toplamaktır. Fivem forum...

Soru Sorun ?

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın kaynaklar yükleyin indirin

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun :)

iletişim

Forum Yetkili alimi vardir .ilgilenenler pm ile iletişime gecsin tıkla git

BLİZZARD RP

Bilgiler
Katılım
23 Tem 2021
Mesajlar
430
Tepkime puanı
36
Konum
Diyarbakır
AÇILIŞ TARİHİ : 11.02.2021 OLAN SUNUCUMUZUN KAYITLARI AÇILMIŞTIR.

Blizzard Roleplay yetkili ekibi EDRP,EİGHTBORN,VORP gibi sunucularda oynamış, çeşitli karakterlere hayat vermiş ve bunu yaparken girdiği serverlarda en çok nelerin tiksindirici olduğunu ,yaptığımız rolün kalitesini nelerin bozduğunu ve nelerin '' YETER ARTIK BIRAKICAM FİVEMİ '' dedirttiğini çok iyi biliyoruz .

Bu gözlemlerimizden yola çıkarak kuracak olduğumuz aşşağıda özelliklerini belirttiğimiz sunucumuzda sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.BLİZZARD ROLEPLAY :

◼ Sunucumuzun bütün masraflarını kendimiz karşılamamıza rağmen bütçe ile alakalı bir sorunumuz olmadığını belirtmek ve sunucumuzda pay2win olmayacağının müjdesini vermek isterim.

◼ Rol kalitesini düşüren, insanlara bunun bir oyun olduğunu unutturan ( MAFYA , KARTEL , BARON , BANKER , AİLE ) gibi rollere sunucumuzda yer verilmeyecektir .

◼ Sunucumuzda Ballas,Grove,Bloods,Vagos çetelerine yer verilecektir ancak hiçbir zaman kaliteden ödün verilerek '' aa bunlar ekip 15 kişiler alalım bunları '' denilmeden alımlar yapılacak ve alınan kişiler mensubu olduğu çetelerin hikayelerine göre davranacaklardır.

◼ Sunucumuzun temeli ''HARD RP '' üzerine kurulu olucak ancak illegal rollerde polisten kaçarken kaza sistemimiz rolün çabuk bitmemesi ve karşılıklı keyif alınabilmesi için ''ARCADE '' olacaktır .

◼ Sunucumuzda pay to win ilkesini asla benimsemeyeceğimizi belirtmek ve bunun yanı sıra full optimize modlu araçları oyun içi paraylada alabileceğinizin müjdesini vermek isteriz.(Hepimiz sıkılmadık mı bu altın kaplamalı ak47 ve bmw paketi satılan sunuculardan ;))

◼ Sunucumuz 64 key olacaktır ancak içerideki kaliteli oyuncu sayısına göre arttırabiliriz . ( Saatlerce sıra bekletip kimsenin vaktinden çalamayız.)

◼ Temel amacımız içeride kaliteli rollerin dönmesi insanların hırs uğruna 7/24 farm yaptığı bir server değil oyuncularımızın çeşitli etkinlikler düzenlediği ve sosyal rollerin ön planda olduğu bir sunucu olmaktır.

◼ İçerideki kaliteli oyuncu kitlesi bizim için herşeyden önemlidir 50 kişi olsun ama low rp olmasın mantığıyla yaklaşıyoruz bu nedenle servera hiç bir zaman toxic oyuncu alınmayacak alım şartları saate göre değil rol bilgisine göre olacak ve çok çetin bir mülakatın ardından mülakatı kazanan oyuncular servera giriş yapabilecek
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8