Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sunucu Tanitim WintRP

• Konbuyu başlatanemoooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 331
E Çevrim dışı

emoooo

üye
8 Nis 2022
1
0

1. WintRP | Hakkımızda Wint Roleplay Öncelikle hepinize Merhaba arkadaşlar "Wint Roleplay" ( WIPE: 17.04.2022) tarihinde açılmasını planlamaktayız.WintRP,Fivem platformunda oyuncularımızın ve yönetim ekibimizin memnuniyetini göz önüne alarak başlattığımız bir projedir.Oyun içerisinde ve oyun dışında üst düzey yönetim ekibi olarak hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Türkiye’nin en iyisi olma iddiası barındırmayan, realistik, samimi, kaliteli ve eğlenceli bir rol ortamı oluşturmak birincil hedefimizdir. WintRP sunucumuzun başındaki kurucu niteliğindeki kişi veya kişilerin oyunu P2W (Pay2Win) klasmanına sokarak ultra lüks ve güçlendirilmiş araç, silah, ev, menkul veya pozisyonları gerçek para karşılığında satarak daha önce de belirtildiği gibi oyuncuları önce sunucularından daha sonra platformdan soğutan,kendi çıkarlarını düşünen projelere tanık olduktan sonra kurduğumuz projemizdir.Yeniliklerimize yenilik katmaya devam ediyoruz. Sen de aramıza katılıp WintRP ile oyundan zevk almaya ne dersin? WintRoleplay Misyon ve Vizyonumuz WintRP olarak misyon ve vizyonumuzda ki temel amacımız oyuncular arası EŞİTLİK. Şeffaf ve Ortak Kararlarımız: WintRP olarak alacağımız kararlarda oyuncularımızı her zaman bilgilendireceğiz ve şeffaf olarak uygulayacağız.Sunucumuz da SM ve Founder ekibimizin aldığı kararlar öncelikle topluluk da bilgilendirme yoluyla veya gerekli yerlerde oylama ile şeffaf bir şekilde topluluğa sunulur. Sunucumuzda yönetim ekibimizin özel yetkileri ne olursa olsun,rol esnasında kullanması kısıtlıdır. WintRoleplay Realistik Rol Ortamı Rol de son derece gerçekci ve katı kurallara dayalı bir ortam hedeflemekteyiz.WintRP olarak kalitemizi her zaman üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.Legal ve illegal roller içerisinde başka bir grup getirilmesi veya grubun kapatılması gerekirse disiplinli ve kararlı bir şekilde derhal işlem uygulanır. WintRoleplay Yönetim Ekibi Oyuncu ekibimiz ile amacımız ve kararlarımız gereği yetiştirme politikası uygulayacağız.Eksik bir pozisyon olduğu zaman yetiştirdiğimiz oyuncuyu göz önünde bulundurarak yerleştiririz,tanıdığımız kişiler ve yönetim ekibimiz öncelikli değildir. WintRP Yönetim Ekibi/Yetkili Ekibi başvuru bölümü açıktır ve başvurular değerlendirilir. WintRoleplay Bağış Sistemi WintRP olarak P2W(parayı bas üstün ol :/),politikamız gereği kesinlikle kabul etmediğimiz bir şeydir.Sunucumuza yapılan bağışlar tekrar yatırım amacıyla kullanılır. Bağışçı paketlerimiz sizlere sunucumuz içerisinde herhangibir elde edemeyeceğiniz ekstra özellik,fiziksel eşya vb. katmayacaktır.Misyon ve vizyonumuz gereği sunucumuzda aldığınız bağışçı paketleri diğer oyuncularımızın önüne geçmenizi kısıtlamıştır.Sunucumuzda Discord rolleri ekstra yetki ve üstünlük sağlamayacaktır. Gelişim ve yenilikler herkes için Destekleriniz için Teşekkürler... Join the Wint Roleplay Discord Server! (düzenlendi)

BİR SUNUCUYA KATILMAK İÇİN DAVET EDİLDİN​

Wint Roleplay​

20 Çevrimiçi45 Üye
    Katıldın

2. [00:15]

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)