• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

XIII Remake'in 2020 yılına ertelendiği açıklandı

Explode

Standart Üye

İtibar Puanı:

XIII Remake'in 2020 yılına ertelendiği açıklandı


Biraz daha beklememiz gerekecek
Çıktığı dönem farklı grafikleri ve oynanış yapısı ile dikkatleri üzerine çeken XIII oyununun Remake versiyonu geçtiğimiz dönem duyurulmuş ve oyunun bu yıl içerisinde piyasaya çıkacağı açıklanmıştı. Bugün ise yapım aşamasında olan oyunun 2020 yılına ertelendiği duyuruldu.
XIII Remake'in 2020 yılına ertelendiği açıklandı
Oyunun yapımını üstlenen Microids stüdyosunda projenin tepe ismi olan François Coulon "Bu ek süre oyunu istediğimiz seviyeye ulaştırmak için gerekliydi" sözleri ile birlikte ertelenme sebebini de açıklamış. Coulson ayrıca "Yaptığımız duyuru çok büyük ve iyi bir geri dönüş aldı. Bu nedenle biz de oyunun yapabileceğimiz en iyi şekilde çıkmasını istiyoruz" sözlerini de sarf etmiş.
Cel-Shaded grafik tarzı ile dikkat çeken XIII'ün kesin çıkış tarihi ise henüz belli değil. Oyunda hafızasını kaybeden ve Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nı öldürmekle suçlanan ajan XIII kod adlı ajanı kontrol ediyorduk. Gizemli bir hikayeye sahip olan oyunun hikaye modunda 34 bölüm yer alacak. Gizlilik öğelerinin de yer aldığı XIII Remake C, PlayStation 4 , Nintendo Switch MAC ve Xbox One için piyasaya sürülecek.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst