• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

• Bu kategoride konu açılamamaktadır konularınız Kaynaklar sayfamızdan ilgili kategoriden açınız...

-TFS- Los Santos 1.0 Arşivi

Explode

Standart Üye

İtibar Puanı:

524

Bir TFS Orijinal: Bu Mod, benim gibi Güçlendirilmiş Göksel varlıkları sevenler içindir. BU MOD ORİJİNAL ÖZELDİR.

Michael ve Franklin şimdi ALLAH'IN DOĞRUSAL Gök Çocuklarıdır! Sınırsız Celesital Güç, Nigh Sınırsız güç, Domination TÜM diğerlerine oyuncu ped savaşçıları ve komut dosyaları Sevgiler (eğer Nmod en Psychokenetic Komut Dosyası kullanırsanız Yani, olabilir)

benim kadar oyunu bile Büyükşehir yükseklikleri İstifa, ben üç erkek BU kopyalar biliyorum , :) Ama neyse, ŞİMDİ Nmodds'ın Psikokinetik moduyla

KULLANIM İÇİN OPENIV Kurulum paketleri oluşturabilirim:
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

KURULUM: OPENIV'te "Araçlar" menüsüne gidin ve tamamlanan "Paket Yükleyici" yi seçin. :)

-Senin Endişesi Kime:

"The SpeedForce" bir maskeydi, daha fazla giymeyeceğim. Gerçekten kim olduğumu güçlü bir hatırlatmadan sonra karar verdim. Şimdi size tüm Gerçek yüzümü, Ben Acı Fuuma'yı, yani TheFuumaSage'i, "GTA V Modding" topraklarından doğal olarak gelmiyorum, IMVU.com'un ülkesinden geliyorum, En iyi 3D Karakter yaratıcısının olduğu yerdeyim. Naruto ve diğer Anime için Jutsu yaratıcısı ve Silahlar Smith. Şimdi buradayım, hepinizin bildiği gibi, BURADA GİBİ YAPIYORUM, Öyleyse ŞİMDİ Yaratılış Adamı'yım, İlgilenmeyi seçtiğim tüm sanatlarda ustalaşıyorum, Sonunda hiç görülmemiş yolları ve teknikleri getirerek Modeller Par'a kadar değilse ve adalet aradığım bir modelse, güncel sürümümle HAYAL KIRANACAKTIR. Lütfen, bu durumda OLUŞTURUN, Bu gerçeğe bağlı OLMAYIN, Sonra? Bu "Duygular" dan sonra ? PED'LERİNİ DAHA İYİ YAP! Barış.

Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)