Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

Sunucu Tanitim FAVORİ ROLEPLAY | HARDRP | EFSANE GERİ DÖNDÜ | LEGAL VE İLLEGAL EKİP ALIMLARI | DİSCORD.GG/BVXZWZH8FP

M Çevrim dışı
1 Eki 2022
4
0

Favori Roleplay Nedir?
Favori Roleplay FiveM platformu üzerinde oyuncuların birbirleriyle eğlenerek rol yapabileceği bir ortamdır. Favori Roleplay ilk olarak 2020 yılında kurulmuştur. Ve zamanın şartlarına göre Türkiye'de 1. Global'de ise 2. sıraya yerleşmiştir. Belli bir süre bir takım aksaklıklardan sonra projemize belli bir süre ara vermek zorunda kaldık. Şimdi ise projemizi devam ettirmek için tekrardan çalışmalarına başladık ve en kısa süre içerisinde sizlerin hizmetine sunacağız.

Biz Kimiz?
2 arkadaş FiveM platformuna ilk 2019 yılında giriş yapan 2 birer oyuncuyduk. Uzunca bir süre farklı bir sunucuda rol ve yetkililik yaptıktan sonra sunucu içerisinde dönen adaletsizliği fark ettik ve bu durumdan oldukça rahatsız olduk. Belli bir süre daha devam ettikten sonra bu durumun düzelmediğini fark ettik ve ilk sunucumuzu açmak için temelleri attık.

Neden Biz?
Favori Roleplay aktif ve ilgili yönetim kadrosuyla sizlerin sorununu her zaman çözüme kavuşturmak için çalışıyor. Güler yüzlü yönetim kadromuz sayesinde sunucumuzda oluşan aile ortamıyla hiçbir oyuncumuz yabancılık çekmiyor ve yeni gelen arkadaşlarımız çok çabuk ortama ayak uydurabiliyor. Optimize paketimiz sayesinde FiveM'i açan bütün bilgisayarlarda bile rahatlıkla oyununuzu oynayıp rolünüzü sergileyebilirsiniz.

Temamız:
Sunucumuz HardRP temalı bir sunucudur. Sunucumuzun HardRP olma nedeni ise diğer temalara nazaran oyunun bir rol oyunu olduğunu unutmadan bir MMORPG oyunu değilde gerçekten rol yaptığımızı hissetirecek olmasıdır.

Ekonomimiz Nasıl?
Sunucumuzun ekonomisi sizleri ne çok sıkıp farm'a yatırır ne de bir an önce milyoner olup oyunu bitirmenizi sağlar. Ekonomi işleyişimizde oyuna çok vakit ayıramadığınız zaman kısa süre içerisinde hem girip farm'ınızı yapabilirsiniz hem de diğer oyuncularla beraber rollere girebilirsiniz. Tabi ki de legal olarak para kazanmanın tek yolu farm yapmak olmayacak. Yönetim ekibimizin sizlere pasladığı oynarken iki tarafında eğlenebileceği güzel roller olacaktır.

Aile ve Gang Var mı?
Sunucumuz içerisinde hiçbir aile ve oyunun hikayesindeki çetelere müsade edilmiyor. Full takım elbiseli kişilerin size racon kesmesinden ve iç çamaşırına kadar çetesinin rengini giyen gang member'larla karşılaşma ihtimaliniz yok. Bunun yerine illegal ve custom çete mantığıyla ilerlemekteyiz. Bu sistemde sunucumuzda ekip veya custom çete açmak isteyen oyuncularımızın ekip hikayesi onaydan geçtikten sonra ekip açılıyor. (Ekip/Çetelere p2w olmayan ufak bir yardımımız mevcut)

YMap'ler:
Sunucumuz içerisinde arkadaşlarınızla beraber ve yeni arkadaşlar edinmek için gidebileceğiniz birbirinden güzel ve optimize edilmiş YMap'ler sizleri bekliyor olacak. Bu YMap'lerin aynı zamanda işletmesini alabilirsiniz ve mekanınızı dilediğiniz gibi işletip bir iş insanı olarak saygınlığınızı arttırabilirsiniz.

İllegal İşleyiş:
Sunucumuzda illegal bir karakter canlandırmak isteyen oyuncularımızı hiçbir şekilde tek bir faaliyete bağlamadan çeşitli faaliyetlerle her yoldan para kazanabileceği bir imkan sağlıyoruz. İsterseniz şehrin bir ucunda yetiştirdiğiniz uyuşturucuyu satarak para kazanın isterseniz şehrin en saygın hırsızlarından biri olun ve dilediğiniz market, kuyumcu, atm ve en zevklisi olarak Merkez Bankasını soyarak bir milyoner olun ve kayıplara karışın. Tabi ki de bunlarla beraber arabalara ilgi duyan ve onların bir ruhu olduğunu düşünen değerli araba hırsızlarımız sizleri unutmadık. Çaldığınız aracı araç parçalama noktasına götürüp aracı parçaladıktan sonra parçaları güzel bir fiyat karşılığında değerlendirebilirsiniz. Ama bütün bu eylemleri gerçekleştirirken polis ekiplerinin size bir nefes kadar yakın olduğunu unutmayın
:)

Legal İşleyiş:
Benim illegalle işim olmaz haram paraya el uzatmam ben ekmeğimin peşindeyim diyorsanız bu meslekler sizler için dizayn edildi. Motelde hem rol yapıp hem de balık tutarak paranızı kazanabilirsiniz. Araba sürmeye aşık ve her gördüğünüz kişiyle sohbet etme yeteneğine sahipseniz taksi durağımızın içerisindeki sarı taksiler sizleri bekliyor olacak. Ben köyümün havasını toprağını özledim arkadaş diyorsanız çiftçilik mesleğimiz sayesinde hem köyünüzde doya doya hava çeker hem de köyünüzde ki ürünlerin mahsülünden güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Ben vatanıma milletime aşığım ben bu şehire hizmet etmek istiyorum diyorsanız Kolluk Kuvvetlerimiz ve LSMS çalışanı olma fırsatını kaçırmayın. Ama yok ben bunların hiç biriyle uğraşamam diyorsanız işletmelerde çalışarak ister araba ustası isterseniz de garson olarak hayatınıza devam edebilirsiniz.

Etkinlikler:
Sunucumuzda yönetim ekibi tarafında oyuncuların birbirleriyle tanışıp kaynaşması için birbirinden güzel ve heyecanlı etkinlikler sizleri bekliyor olacak. Tabi ki bu etkinlikleri bir tek yönetim ekibimiz değil siz değerli oyuncularımız da organize edebileceksiniz ve bu etkinlik ücretli bir etkinlik ise gelir sizde kalacaktır.

Sunucu İçerisinde Bulunan YMap ve Scriptler:

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)