• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Fivem Rehber Serverde Silahlı Rollerde Bulunanların Bilmesi Gerekenler

TexasMuhtarı

Standart Üye

İtibar Puanı:

SİLAHLI ROLLERDE BULUNANLARIN BİLMESİ GEREKENLER


1-) Rol esnasında çatışarak öldüyseniz revlenemezsiniz. Şayet çatışmayı kazandıysanız takım arkadaşlarınız doktor aracılığıyla sizi kaldırtabilir.
2-) Çantası olmayan herhangi bir x kişisi ne olursa olsun üzerinde bulunan uzun namlulu tüfeğini, smg(Uzi)sini, pompalı tüfeğini çıkaramaz. Bu silahlarını eline alabilmesi için bir aracın arkasına geçip bagajdan alma rolü yapmak zorundadır!
3-) Size bir kişi veya birden fazla kişi silah doğrultuyorsa, o kişi veya kişilerin dediklerini yapmak zorundasınız. Örneğin silahlı kişi size ellerini kaldır veya çabuk arabaya bin diyorsa bu emirlere uymak zorundasınız. Aksi takdirde öldürülürsünüz ve FailRP yani rol hatası yapmış olursunuz. Ama kimse size “Çabuk bana bütün paranı atacaksın, atmazsan ölürsün!” diyemez.
4-) Size silah doğrultan kişiler silahlarını indirmiş veya aşırı bir şekilde sayı üstünlüğüne sahip değiller ise 3. kuralı bozup silah çıkarabilirsiniz ya da bu kişiler ile aranızda 1-2 adımdan fazla mesafe yoksa veya silahlı olan bu kişilerin arkaları dönükse de 3. kural bozulabilir.
5-)Kesici aletler cepten çıkmaz.


Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst