• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

• Bu kategoride konu açılamamaktadır konularınız Kaynaklar sayfamızdan ilgili kategoriden açınız...

Seçici Ateş 1.2d

Explode

Standart Üye

İtibar Puanı:

394

ZIP yükleme dosyasına kaynak kodu eklendi.
Ayrıca, umurumda değil, kaynak kodumu seviyorsanız, daha iyi bildiklerim var;)

UPDATE 1.2d (02.08.2019):
• Hata düzeltmeleri - lütfen sorunları bildirin ! Ayrıca "ScriptHookVDotNet2.log" günlük dosyanızı ekleyin, yoksa size yardım etmeyip size yardımcı olmayacağım.
• ZIP yükleme dosyasına kaynak kodu eklendi

UPDATE 1.2c (22.06.2019):
• Seçici ateş artık otomobillerde de çalışıyor!
• Eklenen kaynak kodu

GÜNCELLEME 1.2b (01.02.2019):
• En son düzeltme eki 1.0.1604.0 için destek eklendi
Gerçek hayatta ve üniversitede oldukça meşguldüm - üzgünüm, çok uzun sürdü beni: P
• Ayrıca unutma En son NativeUI sürümüne güncelleyin!

GÜNCELLEME 1.2 (25.05.2017):
• Ateşleme modlarını değiştirirken menüdeki bildirim türlerini değiştirme olanağı eklendi. Altyazı, Harita Bildirimi, Yardım metni ile hiçbiri arasında seçim yapabilirsiniz.

GÜNCELLEME 1.1 (15.05.2017):
• Kontrolör / gamepad için destek eklendi.
Kontrolör / gamepad ateşleme düğmesi de oyun içi menü içerisinde özelleştirilebilir!

AÇIKLAMA:
Bu modlar, silahların ateş modlarını değiştirme yeteneği ekleyerek daha gerçekçi bir silah davranışı hedefler. Tam / Otomatik (Varsayılan), Yarı ve 2 farklı seri çekim modu arasından seçim yapabilirsiniz (Birincisi, ateşlemeden sonra tetiği serbest bırakmanızı gerektirir ve diğeri de, COD: MW2'deki FAMAS gibi gecikmeli bir seri çekim yapar), Ateş edilen atış sayısını değiştirebilirsiniz. Güvenlik moduna bile girip silahınızı kilitleyebilirsiniz. 5 pişirme modu arasında geçiş yapmak için kullanılan anahtar bir oyun içi menü ile özelleştirilebilir. Mevcut ateşleme modlarından birini sevmiyorsunuz veya şu anda düşündüğünüz şekilde 5 ateşleme moduna kim ihtiyaç duyuyor? Öyleyse, arasında geçiş yapmak istediğiniz ateşleme modlarını seçebilirsiniz!

ÖZELLİKLER LİSTESİ: • 5 farklı silah atış modu • Ateşleme modu özelleştirme

• Özel patlama atış sayısı
• Oyuniçi menüsü (NativeUI)
• Oyun içi değiştirilebilir tuş ataması
Oyuniçi değiştirilebilir denetleyici atama •
• Özel bildirim türleri: Altyazı, Harita Bildirim, metin ve hiçbiri Yardım

KULLANIM & ÖZELLİKLERİ:
Seçilen anahtar (lar) basın veya denetleyici / gamepad Seçtiğiniz pişirme modları arasında geçiş yapmak için Oyun sırasında eski bir GTA hilesi (örneğin San Andreas'daki JUMPJET) gibi

"FIREM" yazarak menüyü açın . (Bunun nedeni, hemen hemen her kullanıcının her f * cking tuşundaki bazı işlevleri eşleştirmiş olmasıdır ve bir kerelik bir yapılandırmadan sonra, menüye tekrar ihtiyacınız olmayacaktır)

5 ateşleme modu arasından seçim yapın:
• Güvenlik / Kilitleme
• Yarı ateşleme
• Tam Otomatik (Varsayılan)
• Tetiği serbest
bırakarak patlama ateşi • Patlamalar arasında gecikme ile patlama (tam Otomatik gibi ama gecikmeli)

Patlama ateşinin atış sayısını oyun içi menü içinde değiştirin . 2,3,4 ve 5 atış patlaması mevcut.

Oyun içindeki oyun modlarının oyun içi menüdeki bildirimlerle nasıl değiştiğini gösterme şeklini seçin. Altyazı, Harita Bildirimi, Yardım metni ve hiçbiri kullanılamaz.

Bu modu ve tüm özelliklerini kapatmak için "Mod etkin" seçeneğinin işaretini kaldırın. Bu düğmeyi seçerek, oyunun bir sonraki açılışında aynı ayarlarla oynamak

için ayarlarınızı kaydedin .

KONTROLLER:
Daha önce de belirtildiği gibi, tek kontrol ateşleme modu anahtarıdır. Anahtarlar ve kontrolör / gamepad butonları oyun içi menü içerisinde değiştirilebilir. Sadece ekranda gösterilen adımları izleyin. INI gerekli değil. Bu kadar basit olabilir.
• Klavyeyle ateş modunu değiştirme (varsayılan: Capslock)
• Denetleyici / gamepad ile ateş modunu değiştirme (varsayılan: A)

KURULUM:
Bu bir .NET mod!
ZIP dosyasının içindeki klasör adları, hangi klasöre hangi dosyaları koymanız gerektiğini açıklar.

ŞARTLAR
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

4.5.2
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

2015

Son

Son

TEŞEKKÜRLER & AÇIKLAMA:
benzer işlevsellik ve diğer fantezi ve hoş özelliklere sahip bir
var . Mod açıklamasında, ateşleme modu (= Seçmeli Ateş) özelliğinin kodunu yaptığımı okuyabilirsiniz. Moduna devam etmek isteyip istemediğini sorduktan sonra ve ona yardım etmem gerekirse, başladığımız şeye devam etmem gerektiği sonucuna vardık ve işte bunun düzeltilmiş hali! Bu yüzden ona bu noktada işbirliği ve toplum için yaptığı çalışmalar için teşekkür etmek istiyorum.

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)