Resident Evil 8 söylentileri yayılmaya başladı

Veins

Paylaşım Ekibi
Katılım
2 Ağu 2019
Mesajlar
211
Tepkime puanı
24
Yaş
25

İtibar Puanı:


309


Resident Evil oyunları denince akla gelen korku dolu sahneler, oyuncuların evlerine bir kez daha konuk olabilir. Son olarak 24 Ocak 2017 tarihinde Resident Evil 7: Biohazard yapımıyla bilgisayarlarda ve konsollarda boy gösteren Capcom’un yeni bir Resident Evil oyunu için çalışmalara başladığı söyleniyor.

Resident Evil oyunları için sıradaki durak ne?
Son oyunu ile rüzgarı arkasına alan Capcom, Monster Hunter: World ve Devil May Cry 5 için harika puanlar almıştı. Resident Evil 2 Remake sayesinde kendisini daha iyi bir konuma getiren oyun şirketi, kendisinin belirlediği özel kişilere yeni bir oyunun geliştirilme süreci adına davet gönderdi.
resident evil oyunları

Biohaze tarafından yapılan açıklamada, Resident Evil’ı geliştirmekten sorumlu olan şubenin Japonya’da oyun testleri yapabilecek kabiliyetteki kişileri aradığı belirtildi. Geliştirilmesine başlanan yeni bir Resident Evil oyununa tanıklık edeceğiz gibi gözükse de bu projenin adı henüz belli değil.
Resident Evil 8 söylentileri ile anılan proje, Resident Evil 7’nin farklı bir varyantı da olabilir. Özellikle sistem gereksinimleri konusunda sızıntılarıyla bilinen Capcom’un bu mevzu hakkında ne zaman konuşacağı belli değil. Size göre korku ve hayatta kalma serisini nasıl bir gelecek bekliyor?
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)


Cool web Image

HTML

Cool web Image
Cool web Image