Onaylandı quadra Başvuru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

quadra

Duman RolePlay Sunucu Sahibi
Standart Üye
  • Ekibimize katıldığınızda sitemize ne gibi katkılarda bulunacaksınız?
  • Kendimi geliştirmeye açığım meraklıyım bir o kadar da araştırmacıyım kafama koyduğum bir şeyi mutlaka yaparım genelikle uykuyu sevmem onun için sürekli aktif olabilirim. Ekip ortamında çalışmaya alışığım yoğun tempoyu severim.
  • Kendinizden biraz bahsedin.
  • Ben Mert 17 Yaşındayım Edirne'de yaşıyorum Anadolu lisesi Son sınıf öğrencisiyim Hedefim Yazılım mühendisliği kendi çapımda ufak çaplı site yazıyorum günüm genelikle oyun oynamak ve sitelerde sörf yapmakla geçiyor. Akşamları ise arkadaşlarım ile genelikle dışarda vakit geçiriyorum.
  • Ek olarak eklemek istedikleriniz.
  • Daha önce 2 tane sitede yazar olarak görev yaptım 1 tane E-Ticaret sitesinde ekip liderliği[Loot Game Store] 1 Tane Oyun Firmasında Ekip Lideliği [NoBlack] Yaptım
  • Forum sitesinde daha önceden yetkim oldu fakat kısa süreli olduğu için bahsetmiyorum.

DEIP

Standart Üye
Yasaklı Üye
Merhaba Mert.
Öncelikle kendini bizlere tanıttığın için teşekkürlerimi sunarım. Başvuruya dönecek olursak;
Başvurunuz incelemeye alınmıştır, özel mesaj yoluyla sizlere dönüş sağlanacak.

İyi günler dilerim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

BUYRAK

Developer
Başvurunuz onaylanmıştır. Başarılarınızın devamını dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakkımızda

FiveMTurkey.com, 2019 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. FiveM GTA5 Serverleri için kurulan, yardımlaşma ve dökümanların paylaşıldığı bir platformdur.

Telif Hakkı

T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin 2.ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!