• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Piyasada ki ucretli butun scriptler

Berkcan

Standart Üye

İtibar Puanı:

konu silindi turklere birsey satilmaz :D anlamiyorlar

Son düzenleme:

typk3n

Standart Üye

İtibar Puanı:

Bütün scriptler github da mevcut neden böyle para ile insanlara satıyorsun ki bu tavrın hiç hoş değil.

Berkcan

Standart Üye

İtibar Puanı:

hocam hic biri github veya herhangib bir yerde mevcut degil misal vericek olursak bu script ornegin :

mahsum

Standart Üye

İtibar Puanı:

hocam hic biri github veya herhangib bir yerde mevcut degil misal vericek olursak bu script ornegin :
dostum youtube vıdeosunu paylasarak scriptın sahıbınıde paylasmsın ve orda scrpıtın lınkı var yanı gıthubda bu scrıpt var mılletı kandırmana gerek yok

Berkcan

Standart Üye

İtibar Puanı:

dostum youtube vıdeosunu paylasarak scriptın sahıbınıde paylasmsın ve orda scrpıtın lınkı var yanı gıthubda bu scrıpt var mılletı kandırmana gerek yok
su github linkini bi ben mi goremiyorum ? atta gorelim hocam ben bu scriptle 580 dolar verdim simdi de satiyorum hocam gerzekali falanmisiniz anlamiyorum

mahsum

Standart Üye

İtibar Puanı:

su github linkini bi ben mi goremiyorum ? atta gorelim hocam ben bu scriptle 580 dolar verdim simdi de satiyorum hocam gerzekali falanmisiniz anlamiyorum
Anladım abi 580 dolar az ata kuşlar yesin kardeşim millleti dolandırma burda fivemle ilgili bütün scriptler ilk önce fivem.nete paylaşılıyor aramayı bhıleceksın herkesde bılsın mılleti dolandırmaya çalışmana gerek yok.

Berkcan

Standart Üye

İtibar Puanı:

hocam git bu konuda paylastigim scriptu bul at linkini indirip deniyelim dedigin gibiyse eilimde ki buturun scriptleri ucretsiz vermezsem adam degilim ne kadar cahil bos beles birisin sen

mahsum

Standart Üye

İtibar Puanı:

hocam git bu konuda paylastigim scriptu bul at linkini indirip deniyelim dedigin gibiyse eilimde ki buturun scriptleri ucretsiz vermezsem adam degilim ne kadar cahil bos beles birisin sen
La atıgın bi script degılkı ymap olm izledim scripte dair hic. Hicbısey yok adam ymapı tanıtıo

Trivago

Standart Üye

İtibar Puanı:

Arkadaşla alakam yok ben kendim satıyorum ama bu scripti atmanı bekliyorum

Berkcan

Standart Üye

İtibar Puanı:

benim sattigim bu degil hocam

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)