Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

Social V güncel paket geliştirilmiş spyv2 qbcore

rrc Çevrim dışı

rrc

üye
27 Şub 2024
1
1
Merhaba arkadaşlar ben Social V nin sahibi Recai bu zamana kadar gerçekten çok emek ve para harcadığım Spy V2 paketinin üzerine koya koya hatasız bir hale getirdigim sunucu dosyalarını icindeki streamları dahi cıkartmadan bir cok paralı script be map var paylaşma kararı aldım 7-8 tane keye baglı lisanslı script var bunları değiştirip kullanabilirsiniz paket icinde LA temalı kıyafet paketi var Sahil tarafındaki vagosun 50€ luk mapı var lisanssız bir şekilde indirin kullanın kardeşim herkese başarılar diliyorum şunuda belirteyim bu paketi paylaşmamın tek sebebi ücretini ödeyerek yaptırdıgım 1 tane scriptin lisanslı cıkması ve developerimin yani (spy)'ın bunu keye entegreli diyip lisansı kaldırmayısı developerların kendilerini cok zeki bizi gerizekalı sanmasından dolayı artık yeto dedik paketi open source olarak aldıgım ve parasını ödedim icin kimsenin hak idda etme ve yorum yapma hakkı yoktur arkadaşlar istediginiz gibi kullanabilirsiniz. bu paylasımı baska bir sitede yaptıktan sonra bu developer arkadaştan alıyorduk vdsimizi vs hepsinin sifresi falan değiştirilip kapatıldı bu konuda dikkat etmenizi öneririm iyi eğlenceler herkese

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)