Netflixe yeni bir rakip geliyor

TexasMuhtarı

Standart Üye
Katılım
4 Tem 2019
Mesajlar
32
Tepkime puanı
35
Yaş
20
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.texasmarket.xyz

İtibar Puanı:

Netflix-e-bir-rakip-daha-geldi-HBO-Max112393_0_0.jpg


WarnerMedia, yeni dijital yayın platformu HBO Max'i sonunda duyurdu. Bir süredir söylentileri dolanan servis bugün nihayet resmiyet kazandı. Netflix, Prime Video ve Disney Plus gibi servislere direkt olarak rakip olan HBO Max, 2020'nin İlk aylarında ABD'de aktif halde kullanılmaya başlayacak.

HBO'nun bildiğiniz gibi hali hazırda HBO Now isimli bir yayın servisi vardı. 15 dolarlık abonelik ücretine sahip olan HBO Now'da; Game of Thrones, Westworld veya Chernobyl gibi kanalın tüm ünlü içerikleri şu anda izlenebiliyor. Yeni yayın servisi HBO Max ise HBO Now'a göre daha geniş bir kütüphaneye sahip olacak. WarnerMedia, HBO Max kütüphanesinin HBO kanalıyla birlikte WarnerMedia'ya ait diğer tüm içerikleri barındıracağını söyledi. Bunlara Warner Bros ve DC filmleri de dahil.

HBO Max'in tanıtım videosu:


Netflix'e 'Friends' darbesi

WarnerMedia'nın bugün yaptığı duyurunun en dikkat çeken noktası Friends dizisi oldu. Şirketin yaptığı açıklamaya göre Friends bundan sonra direkt olarak yalnızca HBO Max platformunda izlenebilecek.

WarnerMedia, HBO Max'ın fiyatıyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. HBO Now platformunun aylık ücreti 15 dolardı. Dolayısıyla HBO Max'ın biraz daha yüksek bir fiyata sahip olması bekleniyor.
 
Son düzenleme:

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

HTML

kıl çadır kıl çadır kıl çadır   taban puanları  smm panel      foça beach  minecraft forum  ekonomi haberleri  fal bakma

Sponsor