[Nasıl Yapılır] Müzikli Özel Yükleme Ekranı !

Bayram Mentes

Kayıtlı Kullanıcı
Kullanıcı
165

Adım 1: Sunucu klasörünüzün içine gidin: resources / [test] / keks. Bu kaynağın bir kopyasını yapmanız ve yeniden adlandırmanız önerilir. Orijinali düzenlemeyin.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Adım 2: keks klasörünün içine müzik adı verilen bir klasör oluşturun ve içine kullanmak istediğiniz sesini yerleştirin. Bu örnekte benimkini Loading.ogg adında bıraktım. Çalışmak için .ogg formatında olması gerekiyor. Ayrıca büyük / küçük harf duyarlı olduğunu unutmayın.

Adım 3: index.html dosyasını düzenleyin ve aşağıdaki kodu <body>etiketin hemen altına ekleyin .

<audio id="Loading" autoplay loop >
<source src="music/Loading.ogg" type="audio/ogg">
</audio>
<script>
var vid = document.getElementById("Loading");
vid.volume = 0.2
</script>

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Adım 4: loadscreen.jpg dosyasını seçtiğiniz bir resimle değiştirin.

Adım 5: index.html dosyasına çift tıklayın ve bir web tarayıcısında açılacaktır. Özel yükleme ekranınızı görmeli ve özel müziğinizi dinlemelisiniz.

Adım 6: __resource.lua dosyasını düzenleyin ve dosya yolunu müziğinize ekleyin. Virgül unutma!

Adım 7: 'start keks' kaynağını (ya da yeniden adlandırmayı seçtiğin adı neydi) server.cfg 'ye eklemeyi unutma.

Hakkımızda

FiveMTurkey.com, 2019 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. FiveM GTA5 Serverleri için kurulan, yardımlaşma ve dökümanların paylaşıldığı bir platformdur.

Telif Hakkı

T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin 2.ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.