[Nasıl Yapılır] Müzikli Özel Yükleme Ekranı !

Bayram Mentes

Standart Üye

İtibar Puanı:

165

Adım 1: Sunucu klasörünüzün içine gidin: resources / [test] / keks. Bu kaynağın bir kopyasını yapmanız ve yeniden adlandırmanız önerilir. Orijinali düzenlemeyin.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Adım 2: keks klasörünün içine müzik adı verilen bir klasör oluşturun ve içine kullanmak istediğiniz sesini yerleştirin. Bu örnekte benimkini Loading.ogg adında bıraktım. Çalışmak için .ogg formatında olması gerekiyor. Ayrıca büyük / küçük harf duyarlı olduğunu unutmayın.

Adım 3: index.html dosyasını düzenleyin ve aşağıdaki kodu <body>etiketin hemen altına ekleyin .

<audio id="Loading" autoplay loop >
<source src="music/Loading.ogg" type="audio/ogg">
</audio>
<script>
var vid = document.getElementById("Loading");
vid.volume = 0.2
</script>

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Adım 4: loadscreen.jpg dosyasını seçtiğiniz bir resimle değiştirin.

Adım 5: index.html dosyasına çift tıklayın ve bir web tarayıcısında açılacaktır. Özel yükleme ekranınızı görmeli ve özel müziğinizi dinlemelisiniz.

Adım 6: __resource.lua dosyasını düzenleyin ve dosya yolunu müziğinize ekleyin. Virgül unutma!

Adım 7: 'start keks' kaynağını (ya da yeniden adlandırmayı seçtiğin adı neydi) server.cfg 'ye eklemeyi unutma.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)