[Nasıl Yapılır] FiveReborn LAN Oyna

mcsbey

Standart Üye
Katılım
2 Ağu 2019
Mesajlar
104
Tepkime puanı
1
Yaş
30

İtibar Puanı:

Bu eğitim, bir üniversite proxy'si olduğundan veya internet erişimi olmadığından LAN'da FiveReborn'u çevrimdışı oynamak isteyenler içindir.
Moderatörlere: - Lütfen bunu SSS bölümüne ekleyin. FiveReborn.exe.dev için ihtiyacınız olan kısmı forumlarda hiçbir yerde belirtilmemiştir, daha önceki yayınlarıma kimse cevap vermedi, sorduğumda kanersps pm beni bu konuda bilgilendirdi.
 1. GTA V.'yi alın
 2. Şimdi, forumlarda verilen FiveReborn'u kurun.
 3. Enhanced Reborn eğiticisini edinin ve yükleyin. Sürüm veya Beta'yı kullanın. Beta'yı öneririm.
 4. Sunucuyu barındırmak için citmp-server.yml dosyasını açtığınızdan ve değiştirdiğinizden emin olun. Announce = True to Announc = False.
 5. İstemciyi kullanmak için, aynı klasörde FiveReborn.exe dosyasının bir kopyasını oluşturun ve yeniden FiveReborn.exe.dev olarak yeniden adlandırın.
 6. FiveReborn.exe'yi Windows 7 Uyumluluk modunda ve Yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun.
 7. Şimdi, bir LAN ağı oluşturmak için cep telefonunuzla veya yönlendiricinizle bir sıcak nokta oluşturmanız gerekecektir.
 8. Şimdi cmd'yi açın ve tırnak işaretleri olmadan “ipconfig” yazın. Ipv4 adresini arayın ve not edin.
 9. Üniversitenizde proxy sunucusu varsa VE eğer yalnızca bir FiveReborn yerel sunucusuna bağlanıyorsanız: -
  İnternet bağlantınızı kesin, FiveReborn.exe dosyasını başlatın ve yükledikten sonra internetinizi yeniden bağlayın.
 10. Üniversitenizde proxy sunucusu varsa VE FiveReborn yerel sunucusuna ev sahipliği yapıyorsanız ve sunucunuza bağlanıyorsanız: -
  İnternetinizi bağlayın, sunucuyu başlatın, İnternet bağlantısını kesin, müşteriyi başlatın ve Yeniden bağlanın.
  (Not: İnternet bağlantınızı kesmezseniz ve FiveReborn istemcisini başlatmazsanız, Social Club sınırsız olarak kilitlenir. İnternetinizin bağlantısını kesip FiveReborn sunucusunu başlatırsanız, başlamaz.)
 11. Şimdi, 3 veya 4 dakika bekledikten sonra bile siyah bir ekran görüyorsanız, görev çubuğundaki girişine sağ tıklayıp kapatmayı tıklatarak kapatmayı deneyin. Sonra yüklenir.
 12. Sağ üstteki ayar çarkı simgesine tıklayın ve not ettiğiniz ip adresini yazıp bir kullanıcı adı da girin. Bağlan'a tıklayın. FiveReborn'un tadını çıkarın.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

HTML

kıl çadır kıl çadır kıl çadır   taban puanları  smm panel      foça beach  minecraft forum  ekonomi haberleri  fal bakma

Sponsor