• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

• Bu kategoride konu açılamamaktadır konularınız Kaynaklar sayfamızdan ilgili kategoriden açınız...

Mitsubishi Eclipse GT [Eklenti | Ayarlama] 1.0f

Explode

Standart Üye

İtibar Puanı:

445

Mitsubishi Eclipse GT (facelift öncesi ve sonrası)
Orijinal model: Forza 4, Juiced 2
Yazar: Wanted188 (ben) Çalışmamı

seviyorsanız, lütfen bağışta bulunun !

Bu normal spor sportif otomobiller için garip bir şefkat
gösterdim, arabanın 2 versiyonunu yaptım, biri ön yüz gerdirme biri, diğeri ise yüz gerdirme sonrası
, her iki versiyondan istediğin tamponu değiştirebilirsin.

Artık benim bir geleneğim olduğu için , boyanabilir hız göstergesini beğenmiyorsanız, btw bazı ayar parçalarına sahiptir , çevirir - benden rica ediyorum ve benden boyanabilir bir versiyon olmadan hasta bırakmalarını isteyin.Paint1: Ana gövde Paint2: Rollcage , küçük detaylar Paint3: Pearl
, bu sefer spektrum oldukça geniş.
önden ve arkadan çarpmalardan yarışmaya, parçalayıcılara tam pirinç sınırda iğrenç bodykits.

İç kısımda boyanabilir ve bazı oldukça iyi ön ayarları içeren çok sayıda parça var

Paint4: tekerlekler
paint5: koltuklar
paint6: gösterge paneli, koltuklar vb ..

araba tüm standart oyun özelliklerini destekler
kir haritalama daha iyi olabilirdi. Açıkçası bunu yapmaktan nefret ediyorum.
Pansiyonlar meh ama işlerini yapıyorlar, bu da oyunun bu mod yüzünden karışık bir kargaşaya dönüşmesini engellemek. İyi eğlenceler!
Yeterince insan ilgileniyorsa, bir şablon ve test dilekçesi hazırlayın

Başka bir hata bulursanız, yorumlarda bunları belirtmekten çekinmeyin (Ayrıca, nazik olun ve ekran görüntüleri ekleyin)

Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)