• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Milli Mücadele’de ikmal yolunun adı nedir? 2019 KPSS lisans sorusu: Milli Mücadele’de ikmal yolunun adı burada!

Bayram Mentes

Standart Üye

İtibar Puanı:

On binlerce adayın katıldığı 2019
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!
soruları dikkat çekmeye devam ediyor. 14 Temmuz 2019 KPSS sorularından ‘’ Milli Mücadele’de İnebolu ile başlayan ikmal yolunun adı nedir? ‘’ ise çok konuşuldu. Sınavdan çıkan adaylar hızlıca Milli Mücadele’de İnebolu ile başlayan ikmal yolunun adı nedir? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. KPSS soruları güne damga vurmaya devam ediyor. İşte merak edilen sorunun yanıtı…


160


KPSS lisans sorularından ''Milli Mücadele'de İnebolu ile başlayan ikmal yolunun adı nedir?'' adaylar tarafından yanıtı merak edildi. 2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür/Eğitim Bilimleri) sınavının ilk oturumun sona ermesi ile birlikte soruların yanıtları değerlendirilmeye başlandı. Sınav maratonunu geride bırakan vatandaşlar Milli Mücadele'de İnebolu ile başlayan ikmal yolunun adı nedir? Sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. KPSS sorularının yanıtına dair merak edilen haberimizin devamında yer alıyor.

MİLLİ MÜCADELE'DE İNEBOLU İLE BAŞLAYAN İKMAL YOLUNUN ADI NEDİR? KPSS SORUSU!

"İSTİKLAL YOLU"

İSTİKLAL YOLU HAKKINDA BİLGİ
Savaş boyunca İnebolu açıklarına gemilerle gelen mühimmat ve silahlar kayıklarla İnebolu'ya taşınmış, Kastamonu kadınları tarafından zor şartlarda cepheye taşınmıştır.
İstiklâl Yolunun İnebolu-Kastamonu arası, Kastamonu il sınırları içerisindeki 95 km'lik bölümü Kastamonu Valiliği tarafından işaretlenerek yürüyüş yolu olarak düzenlenmiştir. 2006 yılından beri Kastamonu valiliği kadar Kastamonu'dan İnebolu'ya uzanan "İstiklâl Yolu ve Atatürk Yürüyüşü" düzenlenir.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst