• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

• Bu kategoride konu açılamamaktadır konularınız Kaynaklar sayfamızdan ilgili kategoriden açınız...

Michael Jackson, Pop 1.0 Kralı

Explode

Standart Üye

İtibar Puanı:

504

Sana Pop Kralı Michael Jackson'ı getirdim.

60+ ses hattına sahip Eklenti Ped (Ses dosyaları isteğe bağlı, ancak önerilir)

----------------------------------- -------------------------------------------------

Seni kabul ediyorum zaten doğru modlar zaten kurulu. Eğer değilse, işte aşağıdaki linkler

Eklenti
pedeleri meth0d
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Ses modunu indir
modunu: hala hiçbir yere göre mod: https: //www.gta5-mods .com / script / ses çalar
-------------------------------------------- --------------------------------------

Bunları kurduktan sonra, Ses dosyalarımı bırak (Michael Jackson (Hat) / Michael Jackson (NoHat)
bu konumdaki:
GTAV / script / ses çalar

Yapıldı!

Oyunda, oyuncu modelinizi karakter olarak değiştirin ve ses düğmesine basın
(varsayılan: klavyede E, denetleyicide Dpad-Right).

Gtav_KWABZ'a özel teşekkürler. Bu ped için onunla çalıştım. Kafa modelini seçtim, gerisini o yaptı. Seriosly
dostum bu konuda harika.

Not: Michael'ın tartışmalı bir rakam olduğunu biliyorum. Suçlu olduğunu düşünüyorsun ya da olmasın
, bu ped modeliyle hiçbir ilgisi yok . Müziğini ve sanata katkısını kutlarım. İyi eğlenceler

Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)