• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

• Bu kategoride konu açılamamaktadır konularınız Kaynaklar sayfamızdan ilgili kategoriden açınız...

Megaman Yıldız Gücü 1.0

Explode

Standart Üye

İtibar Puanı:

521

Megaman Yıldız Gücü olarak oynayın !!!! Bu pedde, tüm yeşil parçalar için Emssive doku ve camın yarı saydam olmasını sağlamak için alfa malzemesi kullandım. Model başlangıçta oldukça düşük kaliteli olan NDS oyununu oluşturuyor, yine de modele birçok ayar yaptım (vücudu, elleri ve gözlük modelini yeniden çıkarmak gibi). Bunun dışında çözünürlük, on kat daha yüksek başlangıçta bir. Şimdi oldukça iyi bir Anime mod.

Aslında ben büyük bir Megaman hayranıyım. Megaman Savaş Ağı benim çocukluğum ve neredeyse tüm Megaman serilerini seviyorum (Dash ve Full ücret hariç). Megaman ile ilgili fikirleriniz varsa, lütfen yorum oturumunda bana bildirin, thx. Ayrıca bir sonraki harika gelecek savaş güncellemesi de güzel görünüyor, Galactus ve Wave modelini bulabilirsem, ben de yapabilirim.

Kurulum kılavuzları:
"ped" klasöründeki tüm dosyaları PED
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

olarak yükleyin zmodeler3 lisansımı aktif hale getirdiğim için Nico3mus'a özel olarak , bu aydaki (son oyun ped'leri de dahil olmak üzere) pimleri dönüştürmeye devam edeceğim.

Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)