Kodzer.games | YUKSEK PERFORMANSLI KORUMALI GTA 5 FIVEM SUNUCULARI

KODZER

Kurumsal Üye
Katılım
4 Eyl 2019
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
1
Konum
Ankara
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.653


- Tarafımızca uygulanan bir slot sınırlaması yoktur, isterseniz 128 slot yapabilirsiniz.
- Sabit paket değerlerinin üstüne opsiyonel olarak ilave ram seçebilirsiniz.
- Ücretsiz olarak sağladığımız DDoS korumasının dışında ekstra tam koruma sağlayan saldırı korumasını satın al sayfasından seçebilirsiniz.
- Sunucu içerisinde FiveM sunucunuzu kurmanız için gereken tüm programlar, ihtiyaçlar kurulu haldedir, ekstra güncelleme/kurulum yapmanıza gerek yoktur.
- Oyun sunucusuna özel, tekil çekirdek performansı yüksek CPU'lar tercih etmekteyiz, sabit olarak FiveM paketimizde CPU tarafında 4 paylaşımlı çekirdek vermekteyiz. Talebe bağlı olarak paylaşımsız CPU seçeneğini satın al sayfasından seçebilmeniz mümkün.

654


ÖDEME
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Discord Sunucumuz :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

 

Hakkımızda

FiveMTurkey.com, 2019 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. FiveM GTA5 Serverleri için kurulan, yardımlaşma ve dökümanların paylaşıldığı bir platformdur.

Telif Hakkı

T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin 2.ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Üst
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!