Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

TARAYICI ÜZERİNDEN BİTCOİN KAZANIN

FivemTurkey Çevrim dışı

FivemTurkey 

moderatör
23 Tem 2021
430
391
Diyarbakır
Herkese merhabalar sevgili fivemturks.com üyeleri ve ziyaretçileri,

Evet konu başlığını yanlış okumadınız bende bugün itibari ile bitcoin kazım işlemine başladım araştırmalarım sonucu sitenin güvenilir olduğunu tespit ettim, zaten hiç bir ücret ödemiyoruz yapmanız gerekenler çok basit..

Mantık : Böyle bir sistem ile birlikte, bu browseri bilgisayarınıza indirip artık bu browserda network yani internet aramaları yapmanızı istiyorlar, kafalarındaki proje bu aynı google chrome gibi gayet hızlı bir tarayıcı ben kullanıyorum hoşuma gitmedi değil açıkcası. Kafalarındaki mantık bu gezinirken bitcoin kazandırma sistemi, çekim yapan bazı arkadaşlar gördüm o yüzden bende denemeye kadar verdim gelişmeleri an ve an forum üzerinden paylaşacağım.

Hemen buraya tıklayarak : CryptoTab Browser - Lightweight, fast, and ready to mine!

İndir yazan kısımdan tarayıcımızı indiriyoruz ve kurulum işlemini sağlıyoruz ardından bilgisayarımız veya telefonumuzun gücüne göre kazma işlemini ayarlıyoruz ben maximum'a aldım bilgisayardan yapıyorum..

Ödeme eşiğinize geldiğiniz zaman aşağıdaki resimde göründüğü gibi affilate dashboard kısmından çekim işleminizi yapabilirsiniz.

Google chrome gibi google hesabınız ile oturum açtığınız ve kayıt olduğunuz taktirde mailinize gelen üyelik onayını mutlaka onaylayın genelde tanıtımlar bölümüne geliyor.

Önemli dipnot : Bu sistem tarayıcı üzerinden bitcoin kazım işlemi yaptığı için, tarayıcıyı ne kadar sık kullanırsanız o kadar hızlı kazım işlemi yapmaktadır. Henüz daha para çekim veya bitcoin çekim işlemi yapmadım detayları bu konu altından sizlere ile paylaşacağım. Vermiş olduğum linkten kayıt olursanız ve istikrarlı olursanız 1 ay içerisinde güzel kàrlar elde edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Not : Ödeme eşiğini tamamladığınızda , çekim için bitcoin adresinizi girdiğinizde 1 veya 2 iş günü içerisinde bitcoinler hesabınıza yükleniyor arkadaşlar gerekli kanıtlar youtube gibi platformlarda mevcut.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)