• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

GTA 5 için Avengers Endgame Thanos modu yayınlandı

Explode

Standart Üye

İtibar Puanı:

GTA 5 için Avengers Endgame Thanos modu yayınlandı


Şüphesiz satış anlamında bu jenerasyonun ve bir önceki jenerasyonun en başarılı oyunlarından bir tanesi olan GTA 5, aradan yıllar geçmesine rağmen milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediliyor. Sahip olduğu açık dünyası, hikayesi, oynanış mekanikleri ve en önemlisi kapsamlı çevrimiçi GTA Online içeriği, oyuncuları hala oyuna bağlayan unsurlar arasında bulunuyor. Konsol platformunun yanı sıra PC platformuna da çıkan oyun, PC'de mod yapımcıları sayesinde güzel bir kitle kazandı. Akıllara gelebilecek her türlü moda sahip olan GTA 5 için bu kez yeni bir
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!
modu yapıldı. Hali hazırda oyun için yapılmış birden fazla Thanos modu bulunuyor. Ancak JulioNIB tarafından yapılan bu Thanos modunun en kapsamlı mod olduğunu söyleyebiliriz.
GTA 5 için Avengers Endgame Thanos modu yayınlandıAvengers Endgame'de karşılaştığımız Thanos'u oyun içerisine entegre eden mod yapımcısı, Thanos'un her bir gücünü oyuna eklemeyi unutmamış. Daha öncesinde Avengers üyelerini oyuna mod olarak getiren yapımcılar, MCU'nun tamamını neredeyse GTA 5'e eklememişti. Resmi olmayan mod desteği sayesinde oyunu yaşatan yapımcılar, GTA 6 çıkana kadar oyunu modlamaya devam edecektir.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst