• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Önemli Forum Kullanım Koşulları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BUYRAK

Standart Üye

İtibar Puanı:

Güncellenme tarihi : 01.07.2019 , saat : 23:22
 1. Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Sunucumuz arama için oldukça hızlıdır ve bu işlem sadece birkaç saniyenizi alır. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz.
 2. Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
 3. Kazanç elde etmek amaçlı kısaltılmış linklerin kullanılması yasaktır. ( Link.TL , bc.vc vb.)
 4. Forumda herhangi bir konuyla ya da mesajla ilgili öneri, şikayet ve diğer bildirimlerinizi ilgili konunun bölüm moderatörüne " Rapor Et " butonunu kullanarak kolayca iletebilirsiniz.
 5. Konular doğru bölümlere açılmalı ve gönderilen mesajlar da konu ile uyumlu olmalıdır. Eğer uyumlu değilse, uygun kategoriye, o konuyu anlatacak en iyi başlık seçilerek yazılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.
 6. Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade koyulması yasaktır.
 7. Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir.
 8. Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
 9. Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması yasaktır.
 10. Küfür, slogan, pornografik içerik veya parti logosu içeren avatar kullanmak yasaktır.
 11. Paylaşılan bir içeriğe anlamı dışında yorumlar atmak yorumunuzun silinmesine neden olacaktır.
 12. Kullandığınız sosyal medya hesaplarında yayımladığınız veyahut katıldığınız içeriklerden sizi sorumlu tutup ceza işlemi uygulama hakkına sahibizdir.
 13. Tanıtımını yayınladığınız veyahut özel yollardan satmaya çalıştığınız içeriğin kalitesinden ve oluşabilecek sorunlardan
  Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!
  sorumlu değildir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst