Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

AuraRoleplay V5.0 01.10.2021 WIPE | 30 aydır sizlerle | Eşsiz scriptler | 7/24 ilgili yönetim

G Çevrim dışı

galbes

üye
1 Eki 2021
9
4
bursa
Aura Roleplay oyuncu ve yönetim ekibi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, yüksek kalite standartlarında oyun içi ve dışı hizmet sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda oyuncu ve yönetim ekibi için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, samimi ve realistik oyun imkanını sağlamak temel hedefimizdir. Aura Roleplay, Türkiye'nin en kaliteli, en zengin içerikli GTA V FiveM sunucusu olarak 30 aydır hız kesmeden hizmet vermeye devam ediyor. Bu tecrübemizle sunucumuzu ve scriptlerimizi baştan yapılandırarak, sayısız yenilikler getirerek Aura V5'e geçmiş bulunmaktayız. Sende aramıza katılıp yeniliklerimizi ve akıcı roleplay deneyimini yaşamaya ne dersin?

Discord Adresimiz 🔹
Sunucu Tanıtımı 🔹
Aura Roleplay V5.0 Trailer 🔹
Forum banner 01Forum banner 02Forum banner 03Forum banner 04Forum banner 05Forum banner 02 01Forum banner 07Forum banner 08Forum banner 09

Ekli dosyalar

• forum_banner-03.png
    forum_banner-03.png
    2.5 MB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)