Rehber FiveM Harici Ekran Kartı İle Açma - Performans Ayarları

Burak

Platin Üye
Merhaba arkadaşlar bugünkü yazımızda sizlere Fivem'i harici ekran kartında açmayı göstereceğim.

Birçok arkadaşımız kendi ekran kartıyla Fivem'i açamadığı için hata alıyor ve çalıştıramıyor. Bugün kendi harici ekran kartımız ile nasıl açarız ve nasıl performanslı hale getiririz onlardan bahsedeceğim(Nvidia için anlatacağım) ve resimli olarak anlatacağım.

FiveM Ekran Kartı İle Açma:
Screenshot_2.png

----
FiveM Ekran Kartı Performans Ayarları:

FiveM'e sağ tıklıyoruz ardından grafik işlemci seçeneğinden varsayılan seçeneğine tıklıyoruz
Screenshot_2.png

Açılan Nvidia denetim masası uygulamasından seçenekteki gibi Fivem ve GTA 5'i seçiyoruz sırayla
Screenshot_3.png

seçtikten sonra alttan ayarları kapatıyoruz doku süzme fxaa vs. bilmediğiniz ayara internetten bakmanızı tavsiye ederim hepsini kapatmayın.
Screenshot_4.png

burada detaylı ayarlara girerek kenar yumuşatma gölgelendirme doku ayarlar vs. kapatmanızı tavsiye ederim
Screenshot_5.png

ayarlamanız bittikten sonra denetim masasının en altında uygula butonuna tıklayıp programımızı kapatıyoruz son olarak bilgisayarımızı yeniden başlatıyor ve oyunumuza giriş yapıyoruz.
Screenshot_1.png

fivemturkey.png

Brave

Standart Üye
Hocam yararlı bir konu olmuş teşekkürler elinize sağlık (y)

Salihsenn

Standart Üye
kardeşim allah razı olsun sayende azıcık ta olsa düzeldi şu kasma problemim son zamanlarda baya sıkıntılıydı zaten forumda konu da açtım bu konuyu görmem de iyi oldu denetim masasından hallettim şimdi daha iyi

Burak

Platin Üye
kardeşim allah razı olsun sayende azıcık ta olsa düzeldi şu kasma problemim son zamanlarda baya sıkıntılıydı zaten forumda konu da açtım bu konuyu görmem de iyi oldu denetim masasından hallettim şimdi daha iyi
sevindim kardeşim iyi oyunlar.

Hakkımızda

FiveMTurkey.com, 2019 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. FiveM GTA5 Serverleri için kurulan, yardımlaşma ve dökümanların paylaşıldığı bir platformdur.

Telif Hakkı

T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin 2.ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!