• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Fivem Rehber FiveM Fps Arttırma Rehberi

Azrekanda

Standart Üye

İtibar Puanı:

Merhabalar, bildiğiniz üzere FiveM oynarken fps değerlerimiz Gta'ya göre çok daha düşükte kalmakta bunun en temel nedeni sunucu kaynaklıdır. Bir sunucuda ne kadar fazla script,dosya mevcutsa o kadar fps değeriniz düşer. Bir nebze olsa da fps değerinizi arttırabilirsiniz fakat fps değeriniz eğer normalin altında kalıyor ise fiziksel veya yazılımsal bir sorun olabilir.

Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

QuickCPU programı ile işlemcinizin tüm çekirdeklerinin yüksek performansda çalışmasını sağlayabilirsiniz. yapmanız gereken tek şey System Power Plan durumunu Yüksek performans'a çekmek tavsiye etmesem de Turbo boost index durumunu %100 e çekebilirsiniz.

Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Jetboost programı ile arkaplanda çalışan uygulamalarınızı kapatabilirsiniz bir nebze olsa da performans artışı sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken boost tuşuna basmaktır.

3-Sistem bakımı
Belki de fps sorununuza neden olan durum budur. Bilgisayarınızın içini açıp tozları alabilirsiniz ardından eğer yeterli ekipman ve bilgiye sahipseniz termal macunu değiştirmekte fayda var. Eğer bu konuda yeterli bilginiz yok ise girişmeyin.

Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Verdiğim linkten girip dosyayı indirin, ardından belgelerim > Rockstar Games > GtaV dizisine atmanız yeterlidir [Dosyaların yedeğini almanız sizin açınızdan iyi olacaktır] Bu yöntem grafikleri düşürse de fps için optimize edilmiştir.

5-Sisteminizi gözden geçirin

Belki de sisteminizi emekli etme zamanı gelmiştir.

6-Driver
Driverlarınızı sürekli güncel tutmak çok önemlidir, Peki ya nereden yapacağız ? Eğer sisteminiz Windows 10 ise 28.12.2019 Tarihinden itibaren driverları Windows Update otomatik kuracaktır.

Verdiğim şeyler ile fps değeriniz %100 oranda artacak diye bir durum yok fakat bu yöntemler bilgisayarınızı hızlandıracaktır ayrıca CClean,Virus programlarını kurup sürekli olarak çalıştırmanızda fayda var. Umarım işinize yaramıştır.
 

admin

? FiveM Turkey ?
 Administrator

İtibar Puanı:

Ellerine saglik yararli konu +
 

Jiggybae

Standart Üye

İtibar Puanı:

Yararlı konu aşırı derecede FPS arttı.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

HTML

kıl çadır kıl çadır kıl çadır   taban puanları  smm panel      foça beach  minecraft forum  ekonomi haberleri  fal bakma

Sponsor

Üst