• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Çözüldü Fivem Downloading of Error(Yükleme Ekranı) Çözüm

Komutanlogar

Standart Üye

İtibar Puanı:

Merhaba arkadaşlar bugün benimde aldığım hatanın çözümünü sizlerle paylaşacağım.

Benim gibi yükleme ekranında hata alıyorsanız güncellemeyi yapmıyorsa bunun 2 çözüm yolu var

1- vereceğim dosyayı indirip içindeki application datayı kendi fivem dosyanızla değiştirmek
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

2- vereceğim vpn'i indirip bilgisayarınızda çalıştırıp fivem güncellemesini yüklemek
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

(bu vpn normalde ücretlidir ama kayıt olunca 7 gün deneme veriyor zaten sorunu çözdükten sonra işiniz kalmıyacak silebilirsiniz.)

Bir arkadaş hatanın çözümün eklemiş youtube'a basit zaten ama yinede ben yapamıyorum diyenler için video(arkadaşın verdiği dosya kısa link'li forumda yasak olduğu için ben direk link paylaştım bilginize):

Burak

Platin Üye

İtibar Puanı:

+1 başarılı hocam zamanında bende almıştım doğru düzgün bir kaynak bulamamıştım çözüm için

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)