Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

99 ROLEPLAY , EN İYİLERİN ADRESİ

I Çevrim dışı
29 Ağu 2021
3
1
Kayseri
SSS:

S: Sunucunun rol durumu nedir ?
C: Sunucumuz Medium ile Hard RP arasındadır

S: Sunucu genel olarak kaç oyuncu bulundurmaktadır ?
C: Sunucumuz şu anlık öğle vaktinde 30-50 arası, akşam zamanı 50-90 arası oyuncu ile rol yapmaktadır.

S: Sunucunun ekonomisi ne durumdadır ?
C: Sunucunun ekonomisi gayet kolay ekonomidedir.

ŞU AN AKTİF YETKİLİ EKİBİMİZLE SİZLERi BEKLEMEKTEYİZ - 7/24 AKTIF YONETIM EKIBI - +80 FPS - GERÇEKÇİ SİLAH SCRİPTİ - MARKALI KIYAFET VE ÇANTALAR - AİLE VE ÇETELERE ÖZEL MALİKANE VE HOODLAR - ÇETELERE ÖZEL BANDANA SAVAŞI - ÇETELERE ÖZEL GELİŞMİŞ TACO SCRİPTİ - AİLELERE ÖZEL MESLEKLER - AİLE VE ÇETELERE ÖZEL YARDIM PAKETLERİ - DAHA ÖNCE GÖRMEDİĞİNİZ SCRİPTLER - GELİŞMİŞ SCRİPTLİ İŞLETMELER - BİR BİRİNDEN GÜZEL GELİŞMİŞ MESLEKLER - DLC+MODLU ARAÇLAR - İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ - KALİTELİ ROLLER ! - KALİTELİ SES EFEKTLERİ İLE

Ekli dosyalar

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    3 MB · Görüntüleme: 1
  • Screenshot_52.png
    Screenshot_52.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 1
  • Screenshot_93.png
    Screenshot_93.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 1
B Çevrim dışı
17 Eki 2021
1
0
+REP Uzun zamandır oynadığım bir sunucudur wipe yeni geldi bu akşam açılıcakmış sunucuya gelen Yeni paketleri vs gördüm daha önce hiçbir sunucuda görmemiştim mükemmel yetkili ekibi çok fazla ilgileniyor

D Çevrim dışı
17 Eki 2021
2
0
+REP AŞIRI KALİTELİ SCRİPTLER MEVCUT KIYAFET PAKETLERİ GELİŞMİŞ BİR ŞEKİLDE TAVSİYE EDERİM

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)