• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Önemli Ekip Başvurularımız Başladı !!

RaxneL

Administrator
 Administrator

İtibar Puanı:

Merhaba,
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!
ekibine katılmak ve bünyemizde çalışmak isteyen herkes başvuru yapma hakkına sahiptir. Lütfen aşağıdaki kurallara uyarak konu açınız.

Ekip Başvuru Şablonu
(Başvuru konusunun başlığı '(İsim,Kullanıcı adı) Ekip Başvurusu' vb. gibi düzgün olmalıdır)
  • Ekibimize katıldığınızda sitemize ne gibi katkılarda bulunacaksınız?
  • Kendinizden biraz bahsedin.
  • Aktiflik Süreniz ?
  • Ek olarak eklemek istedikleriniz.
Önemli!
Ekip üyemiz olduğunuzda sorumluluk sahibi olduğunuzu belirtmek isteriz, forum kullanıcılarımıza karşı ayrım yapmanız kesinlikle yasaktır. Gerekli şartları karşılıyorsanız aşağıdaki link üzerinden başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Başvurunuzu konu altından yapabilirsiniz.

Piest

Standart Üye

İtibar Puanı:

Ekip Başvuru:

Cevap:1.5senedir developerlık yaptım insanlara destek ve yararda bulunabilirim.

Kendinizden biraz bahsedin:
    Adım Sefa 17 Yaşındayım Birçok sunucuda Developerlık yaptım İstanbulda Yaşıyorum yazılım ile ilgileniyorum Olgun bir insanımdır.

Aktiflik Süreniz ?
    8 ile 10saat

Ek olarak eklemek istedikleriniz.
    Sorumluluk sahibi biriyimdir. İşime önem veririm Teşşekürler:)

TheCaspeR

Administrator
 Administrator

İtibar Puanı:

Ekip Başvuru:

Cevap:1.5senedir developerlık yaptım insanlara destek ve yararda bulunabilirim.

Kendinizden biraz bahsedin:
    Adım Sefa 17 Yaşındayım Birçok sunucuda Developerlık yaptım İstanbulda Yaşıyorum yazılım ile ilgileniyorum Olgun bir insanımdır.

Aktiflik Süreniz ?
    8 ile 10saat

Sorumluluk sahibi biriyimdir. İşime önem veririm Teşşekürler:)
Onaylandı

FiveMSunucu

Paylaşım Ekibi
Standart Üye

İtibar Puanı:

Ekibimize katıldığınızda sitemize ne gibi katkılarda bulunacaksınız?
- Sunucu kaynaklı problemlerin çözümlenmesinde katkı sağlayabilirim. ( developer değilim )
Kendinizden biraz bahsedin.
- 30 yaşındayım, 15 senedir sistem yöneticiliği yapmaktayım. Son 1 senedir ivem oynamaktayım. Geliştirici değilim fakat geliştiriciler kadar bilgiliyim.
Aktiflik Süreniz ?
- İşim gereği mesai saatleri içerisinde aktifim. Hatta dışında da aktif sayılırım. Gün de yaklaşık 8-10 Saat aktifim.
Ekibinize katılma istediğim bütünüyle Fivem'e olan ilgimdendir. Herhangi bir ticari veyahut menfi kaygım yoktur.

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

HTML

kıl çadır kıl çadır kıl çadır   taban puanları  smm panel      foça beach  minecraft forum  ekonomi haberleri  fal bakma

Sponsor