• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

[Eğitim] C # Visual Studio Kodunu Kullanarak Kaynak

mcsbey

Standart Üye

İtibar Puanı:

Bu yüzden Visual Studio Topluluğundan tüm bu kullanılmayan düğmelere bıktım ve çirkin AF oldum… Bu yüzden tüm sevgili metin editörümüz VSCode'u gerçek bir IDE olarak ele almaya başladım… Pek çok insan buna karşıydı… Şimdi yapıldı. bir cazibe gibi çalışır.
Peki bu yöntemin özellikleri nelerdir?
  • Derlendiğinde kaynağı otomatik olarak sunucuya kopyala.
  • Kaynak derlendiğinde otomatik olarak kaynak yeniden başlat.
  • Entegre Sunucu konsolu.
Otomatik kopyalama ve yeniden başlatma, kaynağınızı her derlediğinizde dll dosyalarını taşımak zorunda olmadığınız anlamına gelir.
Tümleşik Sunucu, Otomatik kopyalama ve yeniden başlatma üzerine, çoğu zaman sunucu komut dosyalarında hata ayıklama yaparken, kod düzenleyiciden çıkmanız gerekmez.

Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

FiveM için VSCode'da bir C # projesi oluşturmak için gerekenler
Oooor, yaptığım şeye dokunabilirsin.
Kısa cevap:
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!
- Önerilen uzantıları yüklemeyi unutmayın.
Burada VSCode'u C # ile kullanma hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz:

Sıradaki: Google Sayfalarını bir veritabanı olarak ele almak.
Saygılarımla: Bazze

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

HTML

kıl çadır kıl çadır kıl çadır   taban puanları  smm panel      foça beach  minecraft forum  ekonomi haberleri  fal bakma

Sponsor