• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

• Bu kategoride konu açılamamaktadır konularınız Kaynaklar sayfamızdan ilgili kategoriden açınız...

Editlenmiş Kemer, Yakıt, Hız Göstergeleri

Veins

Standart Üye

İtibar Puanı:

ncelikle şunu belirtmek istiyorum ki orjinal konu buradadır:
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!
ve scriptin sahibi @RithkoM'dur. Ben sadece bu hudu editleyip güzel bi görüntü verdim üstüne üstlük bikaç bişeyi değiştirdim. Değiştirdiğim şeyler:

- Hız ayarını mph olarak gösteriyordu onu kmh yaptım.

- Biraz aşağı aldım çünkü aşağısı baya boş kalıyordu.

- Hız sabitleyiciyi devreye soktum.

- Yüksek hız yapıldığında olan kırmızı renkli hız sayacının sayısını 140'a çektim.

- Legacyfuel kullananlar için benzini legacyfuel benziniyle birlikte eşitledim. (Bunun yararı ne ki diyecek olursanız, eğer gösterge benzini fazla olur legacyfuel az olursa, legacyfuel benzini bittiğinde oyuncular gösterge panelindeki benzinin hala durduğunu görecekler. Buda saçma bir görüntü olacak. Not: Sadece legacyfuel üzerinde denendi. Diğer benzin scriptlerini bilmiyorum. Test etmedim.)

Yaptıklarım bunlardır. Resim:

232

İndirme Linki:
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Virustotal:

(Not: Legacyfuel kullanıyorsanız hud'unu kapatmayı unutmayın.)
(Not2: Eğer istemiyorsanız kapatmayabilirsiniz fakat görüntü kirliliği olur.)

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

HTML

kıl çadır kıl çadır kıl çadır   taban puanları  smm panel      foça beach  minecraft forum  ekonomi haberleri  fal bakma

Sponsor