Reklam East Site Role Play | Özel senaryolar | Hard RP | Profesyonel Oyuncu ve Yayıncılar İçin !

okyanusdagh

Standart Üye

İtibar Puanı:

Yakın zaman içerisinde açılacak olan sunucumuza yönetim ekibine dahil olmak isteyen profesyonel kişiler aranıyor. Aynı zaman katılacak oyuncular ile beraber tamamen profesyonel rol yapabilecek, role play terimlerine hakim, ayrı olarak da yönetim ekibince belirlenen 5 katmanda uzun süreli senaryo rollerinde bulunacak, senaryosuna bağlı kalabilecek, senaryoyu sorgulamayacak kişiler alınacaktır. Sunucumuz sosyal RP ağırlıklı olduğu için, sosyal RP eklentilerine ağırlık veriliyor ve ekleniyordur. 3D ses kullanarak yapmış olduğunuz rolü daha gerçekçi hale getiriyoruz.

Aşağıda sizler için sunucu fragmanı bırakacağım ekstra olarak daha yeni fragmanlar gelecektir.
İletişim için:
Discord sunucusu:
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Discord adresim: Okyanus|melez_prens|22#8694

İyi seyirler

Vitreous

Standart Üye

İtibar Puanı:

Fragmanı eklemeniz hoş olmşu

UnderTaker

Standart Üye

İtibar Puanı:

[TR][3D SES][BETA] AurumRoleplay 1- Benzersiz Şehir Paketi 2- ⚡ Serbest Meslekler 3- Eğlenceli Rol ve Sosyal Roller 4- Modlu Araçlar 5- Yüksek PFS 6- Orta Derece ( Ekonomi ) 7- Gelişmiş Telefon 8- ⭐ İlgili Yönetim Ekibi 9- Bağışcı Paketleri 10- Whitelist Mesleklere Alım Açık 11- Ve Daha Fazlası İçin ;
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

HTML

kıl çadır kıl çadır kıl çadır   taban puanları  smm panel      foça beach  minecraft forum  ekonomi haberleri  fal bakma

Sponsor