İnceleme Don’t Starve Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Explode

Standart Üye
Katılım
10 Ağu 2019
Mesajlar
300
Tepkime puanı
6
Yaş
30

İtibar Puanı:

Don’t Starve sadece doğa şartlarıyla mücadele oyunu olarak ifade edilmemekle beraber; aynı zamanda da karakterin ruh halinin de kontrol edildiği bir oyun olarak ifade edilebilecektir.
Don’t Starve Hakkında
Don’t Starve oyunu en iyi survivor kategorisinde yer alabilecek olan uygulamalar arasında kendini gösterebiliyor. İlk başlarda kolay olarak görülen bu oyunda herkesin takip mekanizmalarının üst düzey olması gerektiğinin bilinmesi gerekiyor. Aksi takdirde karakterin hayatta kalması epeyce zorken daha da imkansız hale gelebiliyor. Doğada yalnız kalan karakteri işleyen bir oyun olan Don’t Starve uygulaması; karakterin karnını doyurması ve doğada tek başına hayatta kalması adına yapılacak olan yönlendirmeleri içeren bir oyun olarak kendini gösteriyor. Tek oyunculu bir oyun olarak kendini gösteren uygulamanın multiplayer versiyonu olan Don’t Starve Together ile de aynı zevki alabilmek muhtemel bir durum olabiliyor.
Oyun içerisinde ilk aşamada farklı özelliklere ve kabiliyetlere sahip olan karakterlerin herhangi birinin seçimiyle başlangıç yapılabiliyor. İki boyutlu ve genelde koyu tonlamaların hakim olduğu bir dünyada avcılık ya da toplayıcılık yaparak hayatta kalma çabası içerisinde yer alan karaktere yön verilebiliyor. Aynı zamanda da yaşanılan bölgenin şekillendirilmesinde de oyuncuların kendi zevklerini yansıtmaları bu oyun içerisinde etkili bir biçimde işlenmişe benziyor. Hayal dünyasını işlemek isteyen ve doğada nasıl hayatta kalacağını merak eden oyunculara genel olarak tavsiye edilen basit bir uygulama olarak Don’t Starve adından söz ettirebiliyor. Bu sayede de bir çok oyun meraklısının da odak noktasında var olan bir seçenek olarak da değerlendirilebiliyor.

377

Don’t Starve Oyun İncelemesi
Don’t Starve sadece doğa şartlarıyla mücadele oyunu olarak ifade edilmemekle beraber; aynı zamanda da karakterin ruh halinin de kontrol edildiği bir oyun olarak ifade edilebilecektir. Olumsuz gelişmeler sonrasında karakterin zaman içerisinde akıl sağlığının bozulabileceği bir oyun olarak nitelendirilen Don’t Starve; aynı zamanda da karakterin farklı zaman dilimlerinde farklı tepkiler içerisinde yer alabileceği de söylenebiliyor. Örneğin karanlık zamanlarda korku karakter üzerinde hakim olabiliyor ya da gaipten varlıklar görebilmelerinin temel nedeni olarak seyredebiliyor. Kullanıcıların karakterlere bu evrede müdahale etmeyerek olayları akışına bırakmaları halinde de karakterlerin kesin olarak delirebileceği de söyleniyor. Bu yüzden oyunda fazlasıyla dikkatli bir tavır takınılması gerektiği de ifade edilebiliyor.
Oyunu
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!
üzerinden satın alabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri
Minimum Sistem Gereksinimleri (Windows)
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8
İşlemci: 1.7+ GHz or better
Bellek: 1+ gigs of RAM GB RAM
Ekran Kartı: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
DirectX: 9.0c
Depolama: 500 MB HD space
Ses Kartı: 100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers
Minimum Sistem Gereksinimleri (Mac OS X)
İşletim Sistemi:
Lion (OSX 10.7.X)
İşlemci: 2.0 GHz Intel
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB NVidia or ATI graphics card
Depolama: 512 MB Free Space
Oyun Fragmanı
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 2)

HTML

kıl çadır kıl çadır kıl çadır   taban puanları  smm panel      foça beach  minecraft forum  ekonomi haberleri  fal bakma

Sponsor