Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama
  • img acıklama

Sunucu Tanitim WE ROLEPLAY (YENİ AÇILDI)

J Çevrim dışı
31 Ağu 2022
1
0
Merhabalar, kısa ve öz şekilde sunucumuzu tanıtmak istiyoruz;

● Sunucumuzda bizlere yardım etmek isteyen kişiler için yetkili alımlarımız açıktır.
● Sunucuda LSPD-LSSD-EMS-Çete ve aile alımları mevcuttur.
● Çete ve aile olarak gelen yardım sağlekiplere anmaktadır. Ekip olarak gelmek isteyenler discord adresimize gelebilir veya " 'Stalker#0031 " 'e ulaşabilirler. Sunucumuzdaki bazı özellikleri kısaca özetlemek istiyorum..
✦ Gelişmiş Motel sistemi,
✦ Gelişmiş Spor salonu,
✦ İnsanları sıkmayacak ekonomi düzeyi,
✦ Yüksek FPS Optimizasyonu; Daha iyi fps alınsın diye özenle yapılmış fps optimizasyonu,
✦ Gelişmiş Envanter; Ağırlık üzerine çalışan, dupe engelli ve son sistem bir envantere sahibiz,
✦ Hoş YMapler, SosyalRP'yi doruklara çıkartmayı amaçladığımız yeri geldi mi tabancalarında konuşabileceği bir çok ymaplerimiz mevcut,
✦ Soygunlar; Sunucumuzda bir çok soygun bulunmaktadır,
✦ Satın alabileceğiniz market sistemi; Sunucumuzdaki marketleri satın alabilmektesiniz böylece ek gelir kazanabilirsiniz. Alım şartları » +18 (Sese göre esnetme olabilir) » 350 saat » Kaliteli mikrofon ve düzgün diksiyon Kayıt olmak için yapmanız gereken We Roleplay discorduna gelip "Kayıt Bekleme" odasına giriş yapmak.

Discord : discord.gg/werp

EKSTRA OLARAK BU AKŞAM V2 AÇILIŞIMIZIN ŞEREFİNE ÇEKİLİŞİMİZ VAR, SUNUCU İÇERSİNDE DUYURU KANALLARINI TAKİPTE KALIN...

Ss

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, üye: 0, Ziyaretçi: 1)