Call of Duty Modern Warfare beta günleri duyuruldu

Cool web Image

Veins

Paylaşım Ekibi
Katılım
2 Ağu 2019
Mesajlar
211
Tepkime puanı
24
Yaş
25

İtibar Puanı:

312


Activison tarafından yayınlanan Call of Duty Modern Warfare, 25 Ekim 2019 günü oyuncularla buluşacak. Ancak şirket, çıkış tarihinden yaklaşık 1 ay önce bir beta etkinliği yapacak. Bu kapsamda oyun ilk etapta konsol üzerinden denenebilecek. Bunun haricinde PC ve Xbox üzerinden de yayınlanacak olan Call of Duty beta sürümü için tarihler ilan edildi.

Call of Duty beta günleri duyuruldu
Call of Duty Modern Warfare beta günleri duyuruldu


Call of Duty Modern Warfare 2019
Call of Duty beta erişimi için tarihler duyuruldu. 2000’li yıllara kadar dayanan oyun serisi için kolları sıvayan Activison ve geliştirici Infinity Ward, Modern Warfare 2019 ile birlikte tekrar bizlerle olacak.
Normalde Call of Duty beta aşaması, Eylül ayında 2 hafta sonu boyunca gerçekleştirilecekti. Ancak Sony ile ortaklığı bulunan Activision, Sony’nin devreye girmesiyle birlikte 14 – 16 Eylül tarihleri arasındaki Modern Warfare beta haftasını PlayStation‘a özel yapacak. Bunun haricinde 12-13 Eylül tarihlerinde oyuna sadece ön sipariş veren PS4 kullanıcıları erişebilecek.


Oyunu, Xbox veya PC üzerinden oynayacaksanız 19 Eylül tarihine kadar beklemek durumundasınız. Bu tarihler arasında çapraz platform desteğini de onaylayan Activison, oyuncuların PC/Xbox karışık olarak oynayabileceklerini açıkladı.
Ayrıca Activison oyuna ait bir ön tanıtım videosu da yayınladı. Bazı oyun içi harita ve silahları tanıtan video, eylül ayından önce heyecanı biraz daha yukarı çekiyor diyebiliriz.
2000’li yıllarda yayınlanmaya başlanan oyun serisi Infinity Ward tarafından geliştirilip, Activision Blizzard tarafından yayınlanıyor.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Cool web Image

HTML

Cool web Image
Cool web Image