• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Duyuru Büyük değişim ve Yeni yönetim

admin

? FiveM Turkey ?
 Administrator

İtibar Puanı:

774

Değerli Fivem Turkey Forumu kullanıcıları bugün itibari ile forumun yönetimi el değiştirmiştir. Gelir gelmez önceden tespit ettiğim 2-3 önemli sorunlara attım ve ilk iş olarak temamız da değişikliğe gittim. Üyelik permlerini şimdilik geçici bir şekilde ayarladım fakat işlevselliğini hiç bir şekilde kaybetmemiştir.

Bugünden itibaren forumumuza yeni bir hava geldiğini ve gün geçtikçe daha da iyiye gideceğimize inanıyorum. Hep beraber, birlikte bir şeyler yaparsak herkes bu işten keyif alır ve yeni şeyler öğrenir. Şuan için en önemli şey arkadaşlar ilk olarak sizlerden gelen geri dönüşler benim için çok önemli önerilerinizi,eleştirilerinizi ve isteklerinizi lütfen bu konu altından bana ulaştırın arkadaşlar. Elimden geldiğince ücretsiz bir şekilde premium scriptler paylaşmaya çalışacağım ve forumumuz da olan değerli Bilişim Firmaları ile ortaklar etkinlikler düzenleyip çekilişler yapmayı planlıyorum.

Lütfen önerilerinizi esirgemeyin.

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

HTML

kıl çadır kıl çadır kıl çadır   taban puanları  smm panel      foça beach  minecraft forum  ekonomi haberleri  fal bakma

Sponsor