• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

BRO'S ROLEPLAY YENİ KASABA SUNUCUMUZ.

P.U.N.İ.S.H.E.R.

Standart Üye

İtibar Puanı:

Bro's RolePlay (Kasaba Sunucusu)

Discord Adresimiz=/hGQaKpE

Bir sorunuz olursa dc adresimize gelebilirsiniz.Veya Steam Üzerinde Ekleme Yapabilirisiniz-https://steamcommunity.com/profiles/76561198266726996/

*Sunucu Makine Özellikleri


*CPU: Intel Xeon CPU E3-1240 V2 3.40Ghz*16GB Ram*2TB HDD


*128GB SSD*FRANSA Lokasyon*1000/1000gbit hat


Sunucu Özellikleri 👑
-Whitelist Server
- Yüksek FPS+
- Gelişmiş Kasaba Scripti
-7/24 ilgili destek ekibi.
-Özel etkinlikler.
- Ev Soygunu

-Yeni Nesil Envanter
- Esrar,Afyon,Kokain,Üzüm,Karpuz gibi İllegal Meslekler
- Çoklu Ve Gelişmiş Legal Meslekler
- Motel Ve Ev Mobilya Dizayn Edebilme
- Twitter , SarıSayfa (Asla Buglu Değildir.)
- Gelişmiş LSPD ve EMS
- Gelişmiş Kelepçe Scripti Animasyonu
- Ücretsiz Çete Ve Aile Alımı
- Black Market (Yeri Belirli Olarak Değişir AK47 , MicroSMG gibi Silahlar Ve Molotof,Bomba,Kelepçe ve Çelik Yelek Gibi Malzemeler Satılır.)

-Gelecek Ekibe Neler Verebiliriz ? : Kasaba İçinde İstedikleri Bir Mekanik, Mekanik Permleri, Çeteler Restaurant aklınıza ne geliyorsa herşeyi yapabilecek kapasitede bir yönetim ekibine sahibiz yeterki hayal edin biz gerçeğe dönüştürelim.
- Adaletli Yönetim Oyuncu Memnuniyeti -

Bro's RolePlay İlgili Yönetim Kadrosu ile oyun sunucumuz gerçeklik bazında rol tabanlı bir Gta V Fivem oyun modudur. Bu modumuzun içerisinde belirli meslekler ve belirli bir kuruluş aracılığı ile yaşamınızı normal bir serüvende sürdürürken siz değerli oyuncularımızın aksiyon beklediğinide bilmekteyiz bu hususta İllegal para kazanma yöntemlerine başvurduğunuzda sizleri diğer çeteler ile rekabette iken diğer taraftan Los Santosun adalet melekleri Polis Departmanı işinizi zorlayacaktır. Emlak işlerinizde dükkan işlerinizde illegal işlerinizde ve hayatınızın her evresinde sizlerle bizde bu düzeyde en iyi olan roleplay deneyimini yaşayacağız Bro's RolePlay ekibi iyi oyunlar diler.

Bizlere ne avantajları var?

Bro's RolePlay sunucusu olarak sizlere tam bir rol ortamı ve kalıcı bir oyun ortamı sunmayı hedeflemekteyiz. Bu hususta siz değerli oyuncularımız rollerinizi büyük bir iştahla yaparken biz yönetim ekibi olarak sizlerin haklarını ön planda tutarak rahat bir rol ortamı sunacağız ve sizlere bazen güzel aktiviteler güzel eğlenceli ve gerçekçi rolplay ortamını yansıtacağız.

Hedefleriniz neler?

Hedefimiz standartlarda kalitemizi yüksek tutarak Türkiye'de en iyi Fivem RP sunucsu olmak ve diğer sunuculara örnek olmaktır aynı zamanda Fivem'i tanıtıp oyun içinde gerçek hayata en uygun ve eğlenceli şeyleri yapabileceğiniz bir ortam hazırlamak.


Değişik ne sistemleri mevcut?

Bunlar harici Silah Dükkanlarında ufak tefek kesici aletler satılmaktadır.Ama esas büyük silahları illegal işleri ot gibi şeyleri yapmak ve en gerçekçi ot ekme toplama sistemine sahibiz.Büyük silahları ot gibi tohum gübre ihtiyaçlarınızı blackmarket sistemi ile sipariş verebileceksiniz.Sizleri daha farklı kılmak ve diğer yandan yapacağınız rol'e göre karakterinizi uyarlamak sizin elinizde. İllegal meslekler, legal meslekler, ceza sistemleri, cezaevi sistemi,ve sayamadığımız bir çok özellik sizleri beklemekte.

Oyun içerisinde bizleri nasıl bir maaş sistemi kazanç sistemi bekliyor?

Öncelikle şunu söylemek isteriz ki kesinlikle para kazanmanın çok kolay değil aşırı zorda değil oyuncularımızı sıkmadan normal ve gerçeğe yakın bir ekonomi ayarladık sizler için.Mesleklerden aldığınız maaşlar (bunlara polis ve ems kuvvetleride girmekte) paranın tabiki de orta seviyeli ve gerçeğe yakın kazanılıyor olması oyunda zengin rol'ü için epey bir çaba sarf etmeniz gerektiğini göstermekte. Para kazanmak okadar kolay değil illegal para kazanmanın sizlere bir tık üstü kazanç sağlayacağını bilmenizi isteriz. Bu artışla beraber araba fiyatları, ev fiyatları, yakıt harcamalarınız bu ekonomi düzeyinde stabil bir şekilde ayarlanmıştır.

Kurallarınız nelerdir?

Kesinlikle sunucu içerisinde rolden kaçmak ve role girmemek gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Silahla ateş etmek yerine rol yapmak en doğru seçim olacaktır. Rol ortamını bozan ve gerçek hayat biçimine uymayan her hareket BAN!(uzaklaştırma) ile sonuçlanacaktır. Oyunumuza giren her kimse kuralları kabul etmiş sayılır.

Discord Adresimiz=Katılım Kodu =/hGQaKpE

Bizlere vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz ve hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bro's RolePlay Yönetim Ekibi
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!
 

Lacrimas

Standart Üye

İtibar Puanı:

Konunuza en kısa zamanda şablona göre ayarlayınız aksi taktirde konu silinecektir.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst