• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Yardım Benzin çok hızlı gidiyor SimpleCarHUD

mstkyyvz

Standart Üye

İtibar Puanı:

Merhabalar benzin çok hızlı gidiyor yardım edebilirmisiniz.

Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!

-- Get vehicle speed in MPH and draw speedometer
local speed = currSpeed*3.6
local speedColor = (speed >= speedLimit) and speedColorOver or speedColorUnder
drawTxt(("%.3d"):format(math.ceil(speed)), 2, speedColor, 0.7, screenPosX + 0.002, screenPosY + 0.005)
drawTxt("Kmh", 2, speedColorText, 0.4, screenPosX + 0.030, screenPosY + 0.018)

-- Draw fuel gauge
local fuelColor = (currentFuel >= fuelWarnLimit) and fuelColorOver or fuelColorUnder
drawTxt(("%.3d"):format(math.ceil(currentFuel)), 2, fuelColor, 0.7, screenPosX + 0.057, screenPosY + 0.005)
drawTxt("Benzin", 2, fuelColorText, 0.4, screenPosX + 0.085, screenPosY + 0.018)

BUYRAK

Standart Üye

İtibar Puanı:

client/main.lua dizinine girip
if rpm > 0.9 then
rpmfuelusage = fuel - rpm / 0.8
Citizen.Wait(1000)
elseif rpm > 0.8 then

bu şekilde yaparsan kodları çözersin durumu

BUYRAK

Standart Üye

İtibar Puanı:

anladım o zaman buradaki benzinin yanındaki sayı kmh in yanındaki sayı bunları değiştirip denemen lazım

-- Get vehicle speed in MPH and draw speedometer
local speed = currSpeed*3.6
local speedColor = (speed >= speedLimit) and speedColorOver or speedColorUnder
drawTxt(("%.3d"):format(math.ceil(speed)), 2, speedColor, 0.7, screenPosX + 0.002, screenPosY + 0.005)
drawTxt("Kmh", 2, speedColorText, 0.4, screenPosX + 0.030, screenPosY + 0.018)

-- Draw fuel gauge
local fuelColor = (currentFuel >= fuelWarnLimit) and fuelColorOver or fuelColorUnder
drawTxt(("%.3d"):format(math.ceil(currentFuel)), 2, fuelColor, 0.7, screenPosX + 0.057, screenPosY + 0.005)
drawTxt("Benzin", 2, fuelColorText, 0.4, screenPosX + 0.085, screenPosY + 0.018)

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)