• Arkadaşlar site üzerinden indirme yapmak için öncelikle konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Bentley, elektrikli lüks coupe konsepti

TexasMuhtarı

Standart Üye

İtibar Puanı:

$1.jpg


Bentley'in geleceği harika görünüyor.
İngiliz lüks ve spor otomobil üreticisi
Merhaba ziyaretçi, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için kayıt olmalisiniz !!
, 100.yıl dönümünü kutluyor. Firma bu kutlama kapsamında hazırladığı konsept aracını da bugün itibariyle tanıttı. EXP 100 GTolarak adlandırılan bu araç, belki de Continental GT'nin 10-15 yıl sonraki hâlini bizlere işaret ediyordur diyebiliriz.

Tamamen elektrikli ve otonom bir araç olarak düşünülen Bentley EXP 100 GT, oldukça etkileyici bir tasarıma da sahip olarak karşımıza çıkıyor. Aracın ortadan bakır bir parça ile ayrılmış son derece geniş ön ızgarası ön kısımda iddialı bir görünüm sağlarken, arkada da karmaşık yapıdaki LED'li arka farlar gibi detaylar aracın lüks görünümünü artırıyor. Ayrıca araçta kaputun ön tarafındaki çıkıntılı Bentley amblemi de yine bu araçta yer almış.

$.jpg


Bentley'in tasarım direktörü Stefan Sielaff da bu araçla ilgili olarak, "EXP 100 GT konsepti, gelecekte ortaya koymak istediğimiz otomobilleri güzelce temsil ediyor. Aynı eski Bentley modellerinde olduğu gibi bu araç da yolcularına eşsiz ve unutamayacakları bir sürüş deneyimi yaşatmak üzere tasarlandı." şeklinde bir açıklamada bulunuyor. Bentley'in bu aracı yakın zamanda üretme planı olmadığını ve bu aracın radikal bir konsept olarak hazırlandığını da tekrardan belirtmiş olalım.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

HTML

kıl çadır kıl çadır kıl çadır   taban puanları  smm panel      foça beach  minecraft forum  ekonomi haberleri  fal bakma

Sponsor

Üst