Cool web Image

İnceleme A Plague Tale İnnocence Oyun İncelemesi

Cool web Image

BUYRAK

Standart Üye
Katılım
1 Tem 2019
Mesajlar
79
Tepkime puanı
45
Yaş
20
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.burakbilici.net

İtibar Puanı:

154


A Plague Tale İnnocence Oyun İncelemesi

Sürükleyici bir hikayeye sahip olan A Plague Tale İnnocence adlı oyun; bir yolculuk ve hayatta kalma mücadelesini oyun severlere başarılı bir biçimde aktarmayı başaran bir oyun olarak ifade edilebiliyor. Hugo’nun gözünden oynanacak olan bu oyun; Hugo’nun şeytani planları bulunan engizisyondan kaçış evresinde başına gelen olayları işleyen bir oyun olarak adından söz ettirebiliyor. Farklı farklı bölgelere seyahat eden Hugo’nun yaşadıkları A Plague Tale İnnocence adlı oyun içerisinde oldukça etkili bir biçimde işlenmesiyle kendini gösterebiliyor. Oyunun herhangi bir sıkıcılığı bulunmamakla beraber son derecede akıcı olduğu da gözlerden kaçmayan detaylar olarak ifade edilebiliyor.

A Plague Tale İnnocence adlı oyunun grafikleri de en az kendi hikayesi kadar etkili bir yapıda yer alabilecektir. Özellikle korku hissi uyandıran renk tonlarının bu oyunu daha da cazip ve oynanabilecek düzeye çekmesinde yardımcı olabileceği de söylenen bir durum olarak ifade edilebilecek türde yer almaktadır. Bundan ötürü de genel itibarıyla ilgi çeken bir oyunun daha da kusursuz bir hal aldığı da söylenebilecektir.

A Plague Tale İnnocence adlı oyun içerisinde yönlendirdiğiniz Hugo adlı karakterin zombilere karşı mükemmel bir silahı bulunmuyor. Yol arkadaşı Amicia da zombileri ve diğer canavarları öldürmede sadece sapanıyla Hugo adlı karaktere yardım ettiği de söylenebiliyor. Genel olarak bulmaca odaklı bir oyun olan A Plague Tale İnnocence; aynı zamanda da ciddi bir mücadele gerektiriyor.

A Plague Tale İnnocence oyununu oynayan kişilerin genel olarak insanların acımasızlığını ve bir savaşın ortasında kalan çocukların davranışlarını içeren bir dünyada kendilerine yer verdikleri söylenebiliyor. A Plague Tale İnnocence adlı oyun içerisinde ana tema kardeşlik ve ölüm olarak ortaya çıksa da insanların istediklerinde neleri başarabileceklerini de anlatan etkili bir oyun projesi olarak adlandırılabiliyor. Karakterlerin tasvirleri ve hikayeye olan katkıları A Plague Tale İnnocence adlı oyunu bambaşka bir noktaya taşımakla beraber; karakterlerin giderek daha da olgunlaşmaları da bu oyunun oldukça başarılı olduğunu gösterebiliyor. Her oyuncunun muhakkak oynaması gereken oyunlar arasında A Plague Tale İnnocence yer alabiliyor.

Sistem Gereksinimleri
Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşlemci: Intel Core i3-2120 (3.3 GHz) / AMD FX-4100 X4 (3.6 GHz)
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB, GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • Depolama: 50 GB boş alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 (3.5 GHz) / AMD FX-8300 (3.3 GHz)
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: 4 GB, GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
  • Depolama: 50 GB boş alan
Oyun Fragmanı

 
Son düzenleme:

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Cool web Image
Cool web Image